Domů » Bleskovky » Akční pecka Call of Duty: Strike Team dorazila na Android a iOS

Akční pecka Call of Duty: Strike Team dorazila na Android a iOS

Další díl herní pecky Call of Duty s podtitulem Strike Team je konečně dostupný na App Store a Google Play.  Strike Team není úplně klasický díl série Call of Duty, protože zde kromě režimu pohledu z vaší osoby najdete s speciální strategický mód, ve kterém lze vašemu teamu zadávat příkazy pro zdárné splnění mise.

Vývojáři s Activisions si pro hráče připravili několik rozmanitých misí, které se odehrávají v roce 2020 a není zde tedy nouze o nejrůznější futuristické prvky, které lze při hraní využívat. Kromě klasické kampaně je pro náruživé hráče připraven i tzv. Survival mód, ve kterém musíte přežít co nejdéle a zlikvidovat co největší počet nepřátelských jednotek.

- -

Hra vyšla pro Android a iOS, trial verze není k dispozici. V případě Androidu si připravte 132 Kč, pro iOS se nevyhnete investici ve výši 154 Kč.

Official Call of Duty: Strike Team Android Launch Video

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. Borec (neregistrovaný)

    Je tam multiplayer ?

  2. Nevím, jak je tomu na Google Play, ale na App Store je hra k dispozici už od 31. srpna.

  3. WP8 zase nič :/

  4. Jan (neregistrovaný)

    Mikrotransakce u placnee hry? To je trochu moc ne?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).