Sledujte nás na YouTube

Akční pecka Call of Duty: Strike Team dorazila na Android a iOS

Další díl herní pecky Call of Duty s podtitulem Strike Team je konečně dostupný na App Store a Google Play.  Strike Team není úplně klasický díl série Call of Duty, protože zde kromě režimu pohledu z vaší osoby najdete s speciální strategický mód, ve kterém lze vašemu teamu zadávat příkazy pro zdárné splnění mise.

Vývojáři s Activisions si pro hráče připravili několik rozmanitých misí, které se odehrávají v roce 2020 a není zde tedy nouze o nejrůznější futuristické prvky, které lze při hraní využívat. Kromě klasické kampaně je pro náruživé hráče připraven i tzv. Survival mód, ve kterém musíte přežít co nejdéle a zlikvidovat co největší počet nepřátelských jednotek.

- -

Hra vyšla pro Android a iOS, trial verze není k dispozici. V případě Androidu si připravte 132 Kč, pro iOS se nevyhnete investici ve výši 154 Kč.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

  1. Borec (neregistrovaný)

    Je tam multiplayer ?

  2. Nevím, jak je tomu na Google Play, ale na App Store je hra k dispozici už od 31. srpna.

  3. dark_hood (neregistrovaný)

    WP8 zase nič :/

  4. Jan (neregistrovaný)

    Mikrotransakce u placnee hry? To je trochu moc ne?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *