Domů » Bleskovky » Akční pecka Call of Duty: Strike Team dorazila na Android a iOS

Akční pecka Call of Duty: Strike Team dorazila na Android a iOS

Další díl herní pecky Call of Duty s podtitulem Strike Team je konečně dostupný na App Store a Google Play.  Strike Team není úplně klasický díl série Call of Duty, protože zde kromě režimu pohledu z vaší osoby najdete s speciální strategický mód, ve kterém lze vašemu teamu zadávat příkazy pro zdárné splnění mise.

Vývojáři s Activisions si pro hráče připravili několik rozmanitých misí, které se odehrávají v roce 2020 a není zde tedy nouze o nejrůznější futuristické prvky, které lze při hraní využívat. Kromě klasické kampaně je pro náruživé hráče připraven i tzv. Survival mód, ve kterém musíte přežít co nejdéle a zlikvidovat co největší počet nepřátelských jednotek.

- -

Hra vyšla pro Android a iOS, trial verze není k dispozici. V případě Androidu si připravte 132 Kč, pro iOS se nevyhnete investici ve výši 154 Kč.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Borec (neregistrovaný)
Anonym
Borec (neregistrovaný)

Je tam multiplayer ?

Miroku4chan
Uživatel
Miroku4chan

Nevím, jak je tomu na Google Play, ale na App Store je hra k dispozici už od 31. srpna.

dark_hood
Uživatel
dark_hood

WP8 zase nič :/

filuta (neregistrovaný)
Anonym
filuta (neregistrovaný)

WP standard.

Jan (neregistrovaný)
Anonym
Jan (neregistrovaný)

Mikrotransakce u placnee hry? To je trochu moc ne?