Domů » Bleskovky » Akce Wizz Airu: Nákup letenek přes mobilní aplikaci s 20% slevou

Akce Wizz Airu: Nákup letenek přes mobilní aplikaci s 20% slevou

Wizz Air před měsícem představil vylepšenou verzi své mobilní aplikace s možností přímého odbavení (informovali jsme zde). Kromě toho v ní uživatelé mohou rezervovat lety, prohlížet letové řády v reálných časech, přidávat doplňkové služby ke svým rezervacím a využívat mnoho dalších funkcí.

Dnes a zítra, tj. 17. a 18. prosince, tento dopravce nabízí speciální akci pro všechny, kteří si rezervují let právě skrze mobilní aplikaci. Ta je v tuto chvíli dostupná pro Android a iOS; na české zastoupení společnosti jsme se obrátili s dotazem, zda se dočkáme i verze pro Windows Phone a jakmile dostaneme odpověď, do textu ji doplníme.

Wizz Air létá z Prahy do Benátek, Londýna, Milána, Neaople, Říma a Bari. Z Brna pak do Eindhovenu a Londýna. Sleva 20 % se vztahuje na všechny rezervace včetně poplatků (mimo poplatky navíc) a jedno malé kabinové zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm).

- -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).