AirPods Pro 2 přijdou s užitečnými funkcemi i nabíjením přes USB-C

apple airpods pro unsplash

Pokud stále uvažujete nad koupí AirPods Pro, možná už se vyplatí počkat na jejich druhou generaci. Podle posledních informací totiž mají přijít s USB-C nabíjením i měřením srdečního tepu.

Na stránkách 52Audio se objevila celá řada informací o očekávaných funkcích, které prý nová sluchátka mají dostat do vínku. Nabíjení přes USB-C dává smysl i s ohledem na očekávaný přechod na tento konektor u iPhonů. Těšit se můžeme také na integraci Find My, díky čemuž bude hledání ztracených sluchátek mnohem jednodušší.

airpods pro 11
AirPods Pro první generace

Kromě měření srdečního tepu má být k dispozici také měření tělesné teploty nebo funkce pro osoby s horším sluchem. Díky čipu H1 se má celkově zlepšit i zvukové podání. S mnoha novými funkcemi se ale patrně zvýší i prodejní cena.

Ačkoliv nové informace zní věrohodně, stále se nejedná o oficiální zprávy od Applu, a tak je musíme brát s rezervou. Oficiálního představení bychom se mohli dočkat v září letošního roku.AirPods Pro 02Nepřehlédněte

Apple AirPods Pro 2 dostanou největší inovaci ve své historii, tvrdí uznávaný zdroj

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku