Domů » Bleskovky » Accelerate: Zrychlete si načítání nabídek v iOS (Cydia)

Accelerate: Zrychlete si načítání nabídek v iOS (Cydia)

Pokud máte na svém iPhone či iPadu aktivní jailbreak, máme pro vás tip na jednu zajímavou utilitu, kterou si můžete zdarma stáhnout z Cydie. Accelerate vám sice nezrychlí samotné iOS zařízení, ale umožní vám nastavit kratší dobu pro nejrůznější přechody napříč operačním systémem (přepínání mezi aplikacemi, načítání nabídek…). K dispozici je několik předdefinovaných profilů s rychlostmi – od super rychlých až po pomalé, kdy zpracování každého přechodu zabere téměř vteřinu.

Accelerate rozhodně doporučujeme vyzkoušet; když jsme po dvou dnech z rychlosti „Ferrari“ navrátili hodnoty na ty výchozí z iOS, rázem se nám přechody zdály celkem pomalé. Utilita je na Cydii dostupná skrze defaultní repozitář.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).