Sledujte nás na YouTube

Accelerate: Zrychlete si načítání nabídek v iOS (Cydia)

Pokud máte na svém iPhone či iPadu aktivní jailbreak, máme pro vás tip na jednu zajímavou utilitu, kterou si můžete zdarma stáhnout z Cydie. Accelerate vám sice nezrychlí samotné iOS zařízení, ale umožní vám nastavit kratší dobu pro nejrůznější přechody napříč operačním systémem (přepínání mezi aplikacemi, načítání nabídek…). K dispozici je několik předdefinovaných profilů s rychlostmi – od super rychlých až po pomalé, kdy zpracování každého přechodu zabere téměř vteřinu.

Accelerate rozhodně doporučujeme vyzkoušet; když jsme po dvou dnech z rychlosti “Ferrari” navrátili hodnoty na ty výchozí z iOS, rázem se nám přechody zdály celkem pomalé. Utilita je na Cydii dostupná skrze defaultní repozitář.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *