TOPlist

A přece budou! Expert odhalil, kdy Apple představí nové iPady, MacBooky a Mac mini

MacBook Pro s procesorem Apple M2

Apple nemá klid ani po představení nových iPhonů 14, tedy minimálně co se mediálního ruchu týká. Zatím poslední informace naznačovaly, že letos už žádnou větší premiéru čekat nemáme. Nové iPady a Macy tak mohou být uvedeny jen v tichosti, popřípadě odsunuty na příští rok. Novinář Mark Gurman přichází s věrohodným vysvětlením.google macbook unsplashNepřehlédněte

Žádná podzimní keynote? Apple prý největší novinky chystá až na příští rok

Americký velkovýrobce prý letos skutečně uvede nové tablety a počítače, ale učiní tak bez velké pompy, bez tiskové konference – pouze formou textového sdělení na svých stránkách. Den D má nastat 28. října 2022, tedy již za necelé dva týdny. Hlavní hvězdou by přitom měl být nový iPad a iPad Pro s čipovou sadou Apple M2, jak informuje server 9to5Mac. Není bez zajímavosti, že jen pár dní předtím je v plánu vydání aktualizace iPadOS 16.1

Kromě nových tabletů se očekává také premiéra jen lehce vylepšených počítačů Mac. Jmenovitě bychom se měli dočkat Macu mini s procesory Apple M2 a M2 Pro či 14″ a 16″ MacBooku Pro s procesory M2 Pro a M2 Max.

Mnohem větší „nářez“ prý Apple chystá na příští rok, kdy by se v průběhu 12 měsíců měly ukázat dlouho očekávané produkty, jako iMac s čipsetem M3, nový HomePod nebo headset pro rozšířenou realitu Reality Pro, jak Gurman tvrdil již dříve.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku