Domů » Články » 9 chytrých dárků do 10 000 Kč

9 chytrých dárků do 10 000 Kč

Vánoce jsou přezdívány svátky klidu a pohody. Je to čas, kdy se většina z nás schází s rodinou a přáteli a všechno probíhá tak nějak v klidu. Pár týdnů před Vánoci ale klid a pohodu nepřipomíná ani vzdáleně. Všichni se snažíme sehnat ty správné dárky, kterými uděláme radost svým blízkým. Jaké jsou ale ty správné? No přece ty, které jsou opravdu chytré.

Na Vánoce už přece není nutné obrážet nákupní centra a nakupovat jako zběsilí, stačí v klidu doma sednout k počítači, tabletu nebo mobilnímu telefonu a z pohodlí, na pár kliků objednat nějaké pěkné dárky. A s tím, jaké vybrat, vám pomůžeme. Podívejte se na přehled těch nejchytřejších dárků pro vaše blízké.

Apple iPhone SE

Nejmenší z iPhonů se stále drží starého dobrého designu, který známe již zdob iPhonu 5. Neznamená to ale, že by nedokázal držet krok s nejnovějšími smartphony. Za tohohle krasavce nezaplatíte ani 10 000 Kč, a tak je ideálním kandidátem pro vstup do světa Applu.

Samsung R600 Gear Sport

Pro nadšené sportovce je důležité se neustále zlepšovat. A přesně k tomu vám pomohou tyto chytré hodinky. Jsou vodotěsné, mají GPS, NFC i bluetooh. To znamená, že změří a zanalyzují doslova každý váš pohyb, díky čemuž se můžete neustále zlepšovat. Všechny notifikace z telefonu se zobrazí na displeji hodinek. Tak se z nich stává prodloužená ruka vašeho telefonu.

Bose QuietComfort 35 II

Na trhu byste jen těžko hledali pohodlnější a kvalitnější bezdrátová sluchátka. Díky velkým náušníkům neleží přímo na uších, a tak vás nezačnou tlačit. Špičková technologie Acoustic Noise Caneling vás izoluje od okolních ruchů a vy si tak můžete užít hudbu v té nejvyšší kvalitě.

Huawei Mate 10 Lite

Velký telefon pro velké ruce. Takový je Huawei Mate 10 Lite. Nabídne 2K rozlišení, kvalitní kovovou konstrukci. Za zmínku stojí zadní duální fotoaparát, který nese 16+2 Mpx a tvoří velmi pěkné portrétní snímky.

Sphero Ultimate Lightning McQueen

Všichni kluci milují auta na dálkové ovládání. A když jde o Black McQueena z legendárního animáku auta, při rozbalení dárku, ve kterém se ukrývá zrovna tento blesk, se všem rozsvítí oči. Jednoduše spárujete tento model s mobilním telefonem přes bluetooth a můžete bezhlavě jezdit.

GoPro Hero5 Session

Milovníci aktivního stylu životního stylu se s jistotou rádi pochlubí se svými zážitky s rodinou a přáteli. K tomu, aby bylo možné sdílet je nejprve nutné takové zážitky zaznamenat. A přesně k tomu se hodí kompaktní kamera GoPro Hero5 Session.

Beoplay M3

Bezdrátový reproduktor od Beoplay se stane zdrojem dobré nálady ve vašem obývacím pokoji. Pohodlně můžete přes mobilní telefon přehrávat miliony skladeb ze Spotify nebo Apple Music. A ten zvuk! Ten musíte zkusit!

Beoplay H4

Pocit luxusu a vysoké kvality se dostaví vždy, když si tahle sluchátka dáte na uši. A nejde jen o pocit. Tahle sluchátka jsou opravdu kvalitní a hrají zatraceně dobře. A co víc, jsou bezdrátová. Žádné kabely vás tedy už nebudou omezovat.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.