Domů » Články » 3D Chopper Fight: máte rádi vrtulníčky?

3D Chopper Fight: máte rádi vrtulníčky?

chopper fightModely vrtulníků na dálkové ovldání-návyková hračka, se kterou si můžete užít spoustu srandy. Co ale teprve když k takové helikoptéře přiděláte minikulomet, utvoříte 2 týmy po dvou helikopterách a budete proti sobě navzájem bojovat uvnitř domu? To musí být panečku zábava! Přesně tenhle nápad si vzali do hlavy programátoři z OmniG Software a výsledkem je 3D Chopper Fight.

Základní tezi hry jsem již nastínil-ovládáte malý vrtulníček na dálkové ovládání, je vám přidělen do týmu jeden kolega řízený počítačem a další dva počítačoví “piloti“ stojí proti vám. Boj se bude odehrávat v celkem sedmi místnostech uvnitř domu a cíl je jasný-přežít a zabít oba protihráče. Uchvátit by nás měla výborná umělá inteligence pilotů. Hra slibuje dva druhy ovládání helikoptéry, Arkádový pro běžné hráče a Simulaci pro opravdové letecké “fajnšmekry“.Okolní grafika je kompletně ve 3D tak trochu v komiksovém stylu. Místnosti obsahují všemožné vybavení pokoje, prostě to, co najdete i u sebe doma. Nakolik se dočkáme interaktivity okolí ukáže až samotná zkušenost s touto hrou.

3D Chopper Fight je jistě originální hra, která by mohla nabídnout spoustu zábavy. To samozřejmě pouze za předpokladu, že nebude nijak složité ovládání helikoptéry, včetně střílení. I sebelepší nápad se dá bezpečně pohřbít díky velké komplikovanosti, ale jak na tom nakonec je Chopper Fight, uvidíme, až si ho zahrajeme na vlastním přístroji. Velká škoda je rovněž absence hry pro více hráčů. Ale nic nemůže být dokonalé. Hra je určena jak pro smartphony, tak pro Pocket PC.

Oficiální stránka 3D Chopper Fight: OmniG Software

Hru zakoupíte za $15.95, případně demoverzi stáhnete například na Handango

Aleš Lalík

Diskuze k článku

  1. Na tenhle titul od OmniGsoftu jsem opravdu zvědavý, nechci je nějak shazovat, ale jejich předchozí tituly (minisports bike, monster truck atd.) měly sice skvělou 3d grafiku, avšak hratelnost byla téměř úděsná, tak doufám, že v Chopper Fightu se s tím poperou lépe.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).