Domů » Články » 1-HomeEdit – editujte homescreen přímo v telefonu

1-HomeEdit – editujte homescreen přímo v telefonu

1Homescreen je jednou ze silných zbraní smartphonů s operačním systémem Windows Mobile. Už od počátků umožňuje Windows Mobile plně si přizpůsobit úvodní obrazovku dle svých představ, a díky velkému množství různých plug-inů není téměř nic nemožné. Doposud ale bylo možné editovat homescreen pouze na počítači, což nyní mění program 1-HomeEdit.

S ním můžete přímo ve svém smartphonu nastavovat libovolný obrázek na pozadí, pracovat s plug-iny či měnit barevná schémata. Veškerá nastavení je samozřejmě možno uložit. Program naleznete například na handango.com, bohužel za poměrně vysokou cenu $19.99-věřím, že většina z vás raději zůstane u editace homescreenu na počítači.

Aleš Lalík

2 komentářů

  1. Zkoušel jsem, ale po spuštění se objeví hláška, že program hledá „nevyřešené“ pluginy, něco se načítá, ale jede to tak 10min a furt se nic neděje.. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

  2. jaky mas telefon a os ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).