Sledujte nás na YouTube

1-HomeEdit – editujte homescreen přímo v telefonu

1Homescreen je jednou ze silných zbraní smartphonů s operačním systémem Windows Mobile. Už od počátků umožňuje Windows Mobile plně si přizpůsobit úvodní obrazovku dle svých představ, a díky velkému množství různých plug-inů není téměř nic nemožné. Doposud ale bylo možné editovat homescreen pouze na počítači, což nyní mění program 1-HomeEdit.

S ním můžete přímo ve svém smartphonu nastavovat libovolný obrázek na pozadí, pracovat s plug-iny či měnit barevná schémata. Veškerá nastavení je samozřejmě možno uložit. Program naleznete například na handango.com, bohužel za poměrně vysokou cenu $19.99-věřím, že většina z vás raději zůstane u editace homescreenu na počítači.

Aleš Lalík

2 komentáře

  1. Anonymous (neregistrovaný)

    Zkoušel jsem, ale po spuštění se objeví hláška, že program hledá „nevyřešené“ pluginy, něco se načítá, ale jede to tak 10min a furt se nic neděje.. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

  2. Anonymous (neregistrovaný)

    jaky mas telefon a os ?

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *