Domů » Bleskovky » Zvlhčovač vzduchu Tesla Smart si rozumí s chytrou domácností a nezruinuje vaši peněženku

Zvlhčovač vzduchu Tesla Smart si rozumí s chytrou domácností a nezruinuje vaši peněženku

Česká značka Tesla postupně rozšiřuje portfolio svých produktů chytré domácnosti. K dávkovači krmiva, kamerovému systému a čističce vzduchu přibyl chytrý zvlhčovač vzduchu Tesla Smart Humidifier. Ten sází na jednoduchý design, několik režimů fungování, spolupráci s Google Assistant či Amazon Alexou a aplikaci v češtině.

tesla smart humidifier 01
Tesla Smart Humidifier

Tesla Smart Humidifier využívá ultrasonický atomizér s frekvencí 2,4 MHz. Ten produkuje velmi jemnou páru, která se snadno rozptýlí po celé místnosti, přičemž nejúčinnější je v místnostech do rozlohy 21 m². Zvlhčovač je rovněž vybavený senzorem, který kontroluje hladinu vody. V případě jejího nedostatku indikátor na nízkou hladinu vody upozorní, a pokud bude hladina vody příliš nízká, přístroj se automaticky vypne, aby nedošlo k jeho poškození.

tesla smart humidifier 03
Tesla Smart Humidifier

Zvlhčovač vzduchu má tři výkonnostní režimy s různou intenzitou páry. Součástí režimů je také časovač, díky kterému lze cyklus nastavit na dvě, čtyři nebo osm hodin fungování. Zvlhčovač dokáže zároveň spolupracovat s mnoha senzory, a to včetně GPS, díky kterému je možné přístroj nastavit například na automatické zapnutí, když je jeho majitel na cestě z práce domů.

tesla smart humidifier 02
Tesla Smart Humidifier

Zvlhčovač vzduchu od Tesly lze také snadno propojit s Google Assistant, Amazon Alexou a výhledově ho bude možné ovládat také pomocí Siri. Tesla Smart Humidifier je dostupný za doporučenou cenu 1 390 Kč.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

4 komentářů

 1. „Zvlhčovač vzduchu Tesla Smart…“
  Spíš „Chytrý zvlhčovač Tesla…“ , ne? Značka přece není Tesla Smart, ale Tesla.

  • Nikoliv, na českém trhu se produkty do chytrý domácnosti prodávaj právě pod brandem Tesla Smart s tím že prej můžou využívat logo původní Tesly. Nicméně bystřejším dojde, že to je jen rebrandovaná Tuya. Ale kvalita není vůbec špatná a za ty prachy to ujde (mám od nich chytrou kameru do domácnosti)

  • Solaris: Nemáš pravdu, brand je „Tesla“, produkt je „Smart Humidifier“. To, že to mají v Alze (a jiných eshopech) jako Tesla Smart bude vyloženě pro odlišení od XY dalších Tesla „výrobců“.
   Ano, je to Tuya, ale na tom není nic špatné, spíš naopak. Člověk tak může kombinovat několik různých produktů v jedné appce. A jestli je pravda, co píšou na webu, že mají vše lokalizované, tak klobouk dolů, konečně by mohla být chytrá domácnost dostupnější pro BFU. Snad se tedy rozběhnou a uvedou zbylé produkty co nejdřív. Docela se mi líbí ZigBee senzory a jsem hodně zvědavý, zda ty jejich TV budou mít nějak integrované v chytré domácnosti. Snad to nebudou jen další tuctové Android TV.

 2. Tak zrovna tohle nepotřebuji. Vlhký sny mě stačí bohatě.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).