Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Ztraceno v překladu: OnePlus nebude první smartphone se Snapdragonem 855

Ztraceno v překladu: OnePlus nebude první smartphone se Snapdragonem 855

Společnost Qualcomm včera na tiskové konferenci odhalila nový vlajkový čipset Snapdragon 855. Ten mimo jiné přináší podporu sítí 5G, čehož využije spousta výrobců včetně firmy OnePlus, která přislíbila vůbec první dostupný smartphone s podporou 5G v Evropě. V prezentaci šéfa OnePlus se dokonce objevil snímek s tím, že chystaná novinka bude vůbec prvním telefonem vybaveným novým Snapdragonem, nakonec se však ukázalo, že tato informace není pravdivá.

V čínském originálu prezentace bylo údajně uvedeno, že OnePlus použije Snapdragon 855 mezi prvními, nikoliv jako první. Chybu překladatele, jehož rodným jazykem není angličtina, značka OnePlus následně omlouvala na sociálních sítích.

Ostatní informace by ale měly platit, OnePlus chystá pro příští rok minimálně dva smartphony, z nichž jeden přinese podporu 5G; debutovat bude u britského operátora EE a bude stát o 200 – 300 dolarů více než současné telefony společnosti.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel