Domů » Bleskovky » Spro Plus: Znatelně vylepšená verze přenosného projektoru/hotspotu od ZTE (videopohled)

Spro Plus: Znatelně vylepšená verze přenosného projektoru/hotspotu od ZTE (videopohled)

ZTE se do povědomí mnoha zákazníků zarylo jako čínský výrobce levných telefonů, jejichž kvalita nebyla příliš přesvědčivá. To už ale dávno neplatí a firma se pustila kromě smartphonů i do jiných odvětví, přičemž některá i zkombinovala.

zte-spro-plus-840x345

Na právě probíhajícím MWC v Barceloně představilo ZTE třetí generaci hybridu Spro, zvaný Spro Plus, přičemž Plus má signalizovat prémiovější komponenty. Jedná se o projektor velikosti tabletu spojený s wifi hotspotem, který svého předchůdce překonává ve všech parametrech.

 

Kapacita baterie se zvýšila na dvojnásobek – 12 100 mAh a světelný tok poskočil z 200 na 500 lumenů. Displej, přes který se bude ovládat Android ve verzi Mashmallow, má uhlopříčku 8,4 palců a rozlišení 2K. Paměť RAM má hodnotu 3 GB, úložiště pro data má kapacitu 32 nebo 128 GB. To vše bude pohánět procesor Snapdragon 801.

zte-spro-plus-007

Zařízení by se mělo dostat na trh ve druhém kvartále tohoto roku, verze s LTE konektivitou by měla přijít ještě o něco později. Cena prozatím zůstává zahalena tajemstvím, Spro 2, představené loni, začínalo na 400 dolarech (necelých 10 000 Kč). Dá se očekávat, že vylepšená vezre Spro Plus bude s cenou začínat ještě o něco výše.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments