Domů » Bleskovky » ZTE Nubia Z9: Bezrámečkový elegán uniká na nových snímcích

ZTE Nubia Z9: Bezrámečkový elegán uniká na nových snímcích

Není žádným tajemstvím, že společnost ZTE chystá nástup dalšího vlajkového modelu z rodiny Nubia. Novinka ponese komerční označení Z9 a podle nedávno uniklých snímků se bude jednat o velice atraktivní zařízení. Zachycený smartphone zaujme velice tenkým rámečkem okolo displeje a konstrukcí z hliníkové slitiny.

 

Úhlopříčka panelu se má pohybovat mezi pěti a šesti palci, informace o rozlišení zatím zůstávají utajeny. Zadní straně bude dominovat čočka 16Mpx fotoaparátu s přisvětlovací LED diodou a biometrický snímač otisků. O dostatek výpočetního výkonu se postará procesor Snapdragon 810 a 3GB operační paměť. Z přiložených fotografií se nelze ubránit domu, že ZTE se částečně inspirovalo u modelu Huawei Mate 7 a část designový rysů přeneslo do budoucí novinky.

   

Už na letošním MWC jsme si všimli, že čínské společnosti se začínají čím dál více soustředit na celkovou kvalitu a jejich smartphony se rychle přibližují konkurenci z řad zaběhlých výrobců. ZTE pochopitelně není výjimkou a proto lze očekávat, že Nubia Z9 bude skutečně zajímavým kouskem. Oficiální odhalení je údajně naplánováno na 26. března.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

2 komentářů

  1. pet (neregistrovaný)

    nenazyvejte laskave telefon bezrameckovy kdyz ma nahore skoro centimetr a dole skoro dva!

    to prece neni bezrameckovy!

  2. lukas (neregistrovaný)

    Přesně, moc ten pojem nechápu, když má telefon rámečky, jako každej jnej

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).