ZTE Nubia Z9: Bezrámečkový elegán uniká na nových snímcích

Není žádným tajemstvím, že společnost ZTE chystá nástup dalšího vlajkového modelu z rodiny Nubia. Novinka ponese komerční označení Z9 a podle nedávno uniklých snímků se bude jednat o velice atraktivní zařízení. Zachycený smartphone zaujme velice tenkým rámečkem okolo displeje a konstrukcí z hliníkové slitiny.

 

Úhlopříčka panelu se má pohybovat mezi pěti a šesti palci, informace o rozlišení zatím zůstávají utajeny. Zadní straně bude dominovat čočka 16Mpx fotoaparátu s přisvětlovací LED diodou a biometrický snímač otisků. O dostatek výpočetního výkonu se postará procesor Snapdragon 810 a 3GB operační paměť. Z přiložených fotografií se nelze ubránit domu, že ZTE se částečně inspirovalo u modelu Huawei Mate 7 a část designový rysů přeneslo do budoucí novinky.

   

Už na letošním MWC jsme si všimli, že čínské společnosti se začínají čím dál více soustředit na celkovou kvalitu a jejich smartphony se rychle přibližují konkurenci z řad zaběhlých výrobců. ZTE pochopitelně není výjimkou a proto lze očekávat, že Nubia Z9 bude skutečně zajímavým kouskem. Oficiální odhalení je údajně naplánováno na 26. března.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

2 komentáře

  1. pet (neregistrovaný)

    nenazyvejte laskave telefon bezrameckovy kdyz ma nahore skoro centimetr a dole skoro dva!

    to prece neni bezrameckovy!

  2. lukas (neregistrovaný)

    Přesně, moc ten pojem nechápu, když má telefon rámečky, jako každej jnej

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *