Sledujte nás na YouTube

ZTE na MWC představí dva smartphony s Androidem 4.0

Čínský výrobce ZTE dnes oficiálně oznámil, jaké modely představí na Mobile World Congressu. Obě novinky nabídnou operační systém Android 4.0. Výkonnější model ZTE PF200 bude vybavený 4,3″ qHD displejem (540 x 960 px), 1 GB RAM, 8Mpx fotoaparátem a přední 1,3Mpx kamerkou pro videohovory. Chybět nebude podpora LTE sítí a technologií NFC, DLNA a MHL. O výkon se postará dvoujádrový procesor od Qualcommu s taktem 1,5 GHz.

-

Druhý smartphone s označením N910 nabídne o něco slabší parametry – displej s WVGA rozlišením (úhlopříčku displeje neznáme), 5Mpx fotoaparát, 512 MB RAM a 1,2 GHz procesor. I v tomto případě nebude chybět podpora LTE sítí, což nás v České republice může nechat zcela chladnými.

-

Další informace o telefonech budou odhaleny přímo na MWC. Jednou z hlavních předností obou novinek by měla být cena, podle ZTE by mělo jít o vůbec nejlevnější zařízení s Androidem 4.0 na trhu.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. 19roman97 (neregistrovaný)

    Veď toto sú na 85% kópie Galaxy Nexus!!

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *