ZTE Grand S Ext: Elegantní high-end se zaoblenými zády na prvních snímcích

O modelu vystupujícím pod označením Grand S Ext výrobce ZTE neprozradil téměř žádné informace, uveřejnil však dvě fotografie, a to rovnou na stránkách soutěže Red Dot design awardskterá každoročně vyhlašuje po designové stránce nejvydařenější produkty od automobilů přes spotřební elektroniku, až po nábytek a architekturu. Smartphone zaujme prohnutým tělem, respektive zaoblenými zády s velmi minimalistickým designem a ladnými křivkami, jež narušují jen nezbytné konektory, tlačítka a slot na SIM kartu.


ZTE na to jde chytře, telefon se na první pohled tváří jako zakřivený, ale nenechte se zmást, mírně vypouklá jsou pouze záda

Unibody konstrukce je tvořena z plastu a kovu pomocí technologie NMT (nano molding technology), což znamená, že oba materiály byly aplikovány zároveň. K dispozici by měl být také speciální dok vybavený bezdrátovým nabíjením, ten se však na žádném snímku neukázal. O specifikacích či datu představení novinky můžeme v tuto chvíli jen spekulovat, soudě podle uveřejnění renderů ale nejspíš nebudeme čekat dlouho.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

4 komentáře

  1. Martin P. (neregistrovaný)

    ZTE a elegantní high-end je slovní spojení jako Dacie a elegantní limuzína.

    Huawey a ZTE prostě není highendová značka.

  2. Kott02 (neregistrovaný)

    Za mě je teda ZTE a Huawei více HighEnd než jakýkoliv Samsung.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *