TOPlist

Známe české ceny Xiaomi 13. Tiskárna zdarma a sleva 1500 Kč pro předobjednávky

Xiaomi 13
  • Předprodej Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro bude probíhat mezi 27. únorem a 12. březnem
  • Xiaomi 13 Lite jde do prodeje 27. února, ovšem bez benefitů k předprodeji
  • Zdarma můžete získat například tiskárnu, předplatné Google One či nezáruční opravu

Čínská společnost Xiaomi dnes oficiálně představila trojici nových vlajkových modelů Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro a Xiaomi 13 Lite. Ačkoli do prodeje se všechna zařízení dostanou až 12. března, dvojice nejvybavenějších telefonů už nyní zamířila do předprodeje. V rámci něj můžete získat celou řadu zajímavých benefitů, se kterými vás podrobně seznámíme.

Jen pozor, pokud si telefon chcete zakoupit už nyní, příliš vás nepotěšíme – počkat bohužel musíte až do dnešní půlnoci, kdy budou předobjednávky spuštěny.

Nejprve si shrňme ta nejdůležitější fakta:

  • Xiaomi 13 ve variantě 8 GB RAM/256 GB interní paměti bude v předprodeji od 27. 2. do 12. 3. za dočasně sníženou cenu 21 999 Kč (poté 23 499 Kč), barevné varianty: černá, bílá a zelená
  • Xiaomi 13 Pro ve variantě 12 GB RAM/256 GB interní paměti bude v předprodeji od 27. 2. do 12. 3. za dočasně sníženou cenu 29 999 Kč (poté 31 499 Kč), barevné varianty: černá a bílá
  • Xiaomi 13 Lite ve variantě 8 GB RAM/256 GB interní paměti bude v prodeji od 27. 2. za cenu 11 999 Kč, barevné varianty: černá, růžová a modrá

Smartphony řady Xiaomi 13 si můžete předobjednat u Mobil Pohotovosti (pro získání snížené ceny zadejte do objednávky kód “xiaomi13“). Jedině u Mobil Pohotovosti pak k novinkám dostanete ještě bonus až 3 000 Kč na výkup a taky speciální dárek v podobě prodloužené tříleté záruky zdarma.

Tiskárna a 2TB předplatné Google One pro všechny zdarma

Nyní se pojďme podrobněji podívat, co za benefity můžete získat v rámci předobjednávky modelů Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro (na model Lite se benefity nevztahují). Kromě zaváděcí slevy 1 500 Kč dostanou zákazníci tiskárnu Xiaomi Instant Photo Printer 1S v hodnotě 3 499 Kč zcela zdarma (včetně toneru a sady fotografických papírů).

Xiaomi Instant Photo Printer 1S
Tiskárna Xiaomi Instant Photo Printer 1S

Pro nové zákazníky služby Google One je připraveno také předplatné s úložištěm 2 TB na dobu 6 měsíců zdarma. Zajímavým benefitem je také 1 000 Kč na další nákup, pokud na nový telefon zanecháte na stránkách Xiaomi vlastní recenzi.

Výhody se týkají především záručních a nezáručních oprav

Všichni noví vlastnící Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro si mohou také po dobu trvání dvouleté záruky nechat na zařízení provést jednu nezáruční opravu zdarma, přičemž zákazník zaplatí pouze za součástky a logistiku, nikoli za samotnou práci. Speciální nabídka se týká také výměny poškozeného displeje, který je pro majitele Xiaomi 13 Pro po dobu šesti měsíců od zakoupení zdarma, nicméně je potřeba mít na paměti, že tato akce trvá pouze jeden rok od zahájení prodeje. Majitelé Xiaomi 13 si mohou naproti tomu vybrat, zda si nechají provést jednu nezáruční opravu zdarma, či zda si nechají vyměnit poškozený displej.

Majitelé Xiaomi 13 Pro dostanou v rámci předobjednávky ještě jeden velmi zajímavý benefit. Tím je takzvaná interní záruka, tedy možnost uplatnit záruční servis i mimo zemi, kde jste telefon pořídili. Pokud si tak kupříkladu zakoupíte Xiaomi 13 Pro v sousedním Německu, Polsku či na Slovensku, můžete nárok na záruční opravu uplatnit také v tuzemských autorizovaných servisech, což běžně nebývá standardem.xiaomi 13 recenze2Nepřehlédněte

Recenze Xiaomi 13: vlajka, která padne do ruky

Naši podrobnou recenzi modelu Xiaomi 13 si můžete přečíst zde. Hotové už máme i recenze modelů Xiaomi 13 Lite a Xiaomi 13 Pro; ty budeme publikovat v průběhu příštího týdne.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku