Získejte vstupenku na představení nových Lumií 800 a 710

Ve spolupráci se společností Nokia jsme pro vás připravili soutěž o vstupenku na premiéru nových modelů Lumia 800 a Lumia 710. Buďte mezi prvními, kdo si obě novinky vyzkouší!

Už za několik dnů se v České republice začnou prodávat nové smartphony Nokia Lumia 800 a Lumia 710 s operačním systémem Windows Phone 7.5 „Mango“. Při příležitosti uvedení na náš trh se ve čtvrtek 26. ledna od 16:00 v Praze uskuteční speciální akce pro zvané, na které budou oba modely představeny. My vám dáme možnost se této události zúčastit a být tak mezi prvními, kdo si obě novinky vyzkouší. Nabízíme jednu vstupenku a pokud máte pocit, že byste na téhle akci neměli chybět, napište nám do komentářů, proč právě vás bychom měli vybrat. Z odeslaných reakcí vyhodnotíme ve středu 25. ledna v 15:00 jednoho šťastlivce, který se na premiéru finských krasavic půjde podívat.

- -

1. únor bude znamenat začátek změny. Nokia začne prodávat přístroje, které zamíchají kartami na trhu smartphonů a jejich operačních systémů. Hladký design Nokia Lumia 800 se zaobleným 3,7“ ClearBlack dotykovým displejem, 8Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením a optikou Carl Zeiss, a chytře stavěná Nokia Lumia 710 nabídnou uživatelům ty nejlepší zážitky. Všichni naši partneři poskytli rozsáhlou marketingovou podporu a my sami samozřejmě chystáme řadu aktivit na podporu prodeje,“ říká Petr Kasa, ředitel Nokia ČR a SR.

- - -

Aktualizováno 25. ledna v 16:20: Výhercem soutěže o jeden vstup na akci se stává uživatel s přezdívkou MILENNIUM, kterému tímto gratulujeme a budeme se těšit zítra na viděnou. Všem ostatním děkujeme za komentáře a účast.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku