Domů » Bleskovky » Záznam Apple keynote: Podívejte se na představení nového iPadu

Záznam Apple keynote: Podívejte se na představení nového iPadu

Apple včerejší keynote, na které byl představen nový iPad, Apple TV, iOS 5.1 a nové verze aplikací iPhoto, iMovie či Garage Band, nestreamoval živě, nicméně na své webové stránky záznam z celé akce umístil velice rychle. Pokud tedy chcete nasát atmosféru z představování nových produktů, můžete si téměř devadesát minut dlouhou keynote zpětně přehrát. Aby vám video fungovalo, je nutné mít v prohlížeči nainstalovaný Quick Time plugin.


Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *