Zaměřeno na focení? Samsung 11. října představí nový smartphone

Samsung před nedávnem uvedl do prodeje svůj nejvybavenější model pro letošní rok – Galaxy Note 9 (recenze), a společně s ním také novou generaci chytrých hodinek Galaxy Watch, které v redakci aktuálně testujeme. Tím ale výčet letošních novinek rozhodně nekončí.

Už 11. října bychom se měli dočkat představení další novinky, o které ale zatím vůbec nic nevíme a je až s podivem, že o něm doposud žádné informace s předstihem neunikly. Oficiální pozvánka láká na text „4x fun“, což by mohlo naznačovat nový fotosmartphone s vícero hlavními fotoaparáty, nebo s až čtyřnásobným optickým zoomem.

Samsung 4x fun

Faktu, že by mohlo jít o telefon se čtyřmi fotoaparáty, nahrává tweet známého leakera Ice Universe ze začátku září, který napsal tuhle stručnou, ale poměrně jasnou zprávu.

Žádné další informace v tuto chvíli nejsou k dispozici, ale už teď je jisté, že říjen bude na nové modely poměrně bohatý. Jen dva dny před touto akcí se Google chystá odhalit nové smartphony řady Pixel 3, a na 16. října má Huawei naplánováno představení novinek série Mate 20.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

3 komentáře

 1. Tak to jsem zvědav, jak si Samsung představuje fotomobil :-)

  • Todi (neregistrovaný)

   Je s podivem, že na Huramobilu je už viděli. Představil jim je přímo Samsung. Samozřejmě mají embargo na podrobné info. Má jít o střední třídu a nový design. A hlavně uvádění nových technologii nejprve do střední a pak do vlajek. Stačí sledovat jejich streamy.

 2. Teda mě jako první napadne z toho názvu “A Galaxy Event” že to prostě bude představení další z řady “A” 2x selfie+2x zadní foťák.
  Prostě taková lepší střední třída pro “mladé”
  Nic zajímavého prostě.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *