Domů » Bleskovky » Zaměřeno na focení? Samsung 11. října představí nový smartphone

Zaměřeno na focení? Samsung 11. října představí nový smartphone

Samsung před nedávnem uvedl do prodeje svůj nejvybavenější model pro letošní rok – Galaxy Note 9 (recenze), a společně s ním také novou generaci chytrých hodinek Galaxy Watch, které v redakci aktuálně testujeme. Tím ale výčet letošních novinek rozhodně nekončí.

Už 11. října bychom se měli dočkat představení další novinky, o které ale zatím vůbec nic nevíme a je až s podivem, že o něm doposud žádné informace s předstihem neunikly. Oficiální pozvánka láká na text „4x fun“, což by mohlo naznačovat nový fotosmartphone s vícero hlavními fotoaparáty, nebo s až čtyřnásobným optickým zoomem.

Samsung 4x fun

Faktu, že by mohlo jít o telefon se čtyřmi fotoaparáty, nahrává tweet známého leakera Ice Universe ze začátku září, který napsal tuhle stručnou, ale poměrně jasnou zprávu.

Žádné další informace v tuto chvíli nejsou k dispozici, ale už teď je jisté, že říjen bude na nové modely poměrně bohatý. Jen dva dny před touto akcí se Google chystá odhalit nové smartphony řady Pixel 3, a na 16. října má Huawei naplánováno představení novinek série Mate 20.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

3 komentářů

  1. Tak to jsem zvědav, jak si Samsung představuje fotomobil :-)

    • Je s podivem, že na Huramobilu je už viděli. Představil jim je přímo Samsung. Samozřejmě mají embargo na podrobné info. Má jít o střední třídu a nový design. A hlavně uvádění nových technologii nejprve do střední a pak do vlajek. Stačí sledovat jejich streamy.

  2. Teda mě jako první napadne z toho názvu „A Galaxy Event“ že to prostě bude představení další z řady „A“ 2x selfie+2x zadní foťák.
    Prostě taková lepší střední třída pro „mladé“
    Nic zajímavého prostě.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).