Domů » Bleskovky » Za chvíli začíná tisková konference Google. Nalaďte si premiéru nových Pixelů s námi

Za chvíli začíná tisková konference Google. Nalaďte si premiéru nových Pixelů s námi

Google dnes od 16:00 začne představovat hardwarové novinky, se kterými zaútočí na předvánoční trh. Premiéru nových zařízení můžete sledovat on-line na následujícím odkaze.

Made by Google '19

Nepřehlédněte – Pixel 4 odhalen: vyfotí noční oblohu a můžete jej ovládat bez dotyku

S jistotou se dočkáme nových smartphonů Pixel 4 a 4 XL, které budou vybavené speciálním radarem pro sledování okolí ve 3D a autentizování uživatele podle jeho obličeje. Představen bude i nový Pixelbook Go s netradičním provedením spodní strany základny, přijít by měly i nové chytré reproduktory a možná i inovovaná bezdrátová sluchátka. Premiéru budeme sledovat s vámi a krátce po ní vám přineseme podrobný popis představených novinek na našich stránkách

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).