Domů » Bleskovky » Yahoo změnilo vzhled služby Flickr a přidává 1 TB prostoru na fotografie zdarma

Yahoo změnilo vzhled služby Flickr a přidává 1 TB prostoru na fotografie zdarma

Yahoo zcela předělalo svou službu na sídlení fotografii – Flickr. Spolu se změnou designu webového rozhraní společnost zvedla kapacitu bezplatného úložiště na jeden TB. Maximální možná velikost obrázku je 200 MB, což znamená, že takových fotek budete moct nahrát více než 500 000. Yahoo zároveň vypustilo novou verzi aplikace pro Android s uživatelským rozhraním, které se soustředí hlavně na obsah. Nabízí takzvané nekonečné procházení, tudíž nemusíte mačkat tlačítko, abyste viděli další fotografie. Dále přináší notifikace pro aktivity na vašem profilu, možnost komentovat obrázky přátel, nahrávat fotografie a aplikovat filtry.

 

Některé nedostatky předchozí verze však zatím odstraněny nejsou. Chybí možnost automatického nahrávání fotografii nebo videí na Flickr. Tuto možnost nabízí řada konkurentů jako Google+, Facebook a Dropbox. Zmíněná funkce je velmi užitečná a může být rozhodující pro výběr služby na zálohování a sdílení fotografii. Aplikaci jsme v redakci zkoušeli a její provoz je stabilní, uživatelské rozhraní zatím působí lehce nekonzistentním dojmem a ne všechny úkony jsou intuitivní. Na druhou stranu, pokud chcete zálohovat velké množství obrázků, jeden TB prostoru příliš mnoho online služeb bezplatně nenabízí.

David Podzimek

3 komentáře

 1. weth (neregistrovaný)

  Ze by dalsi dilek do skladacky [odkaz] ?

  • David Podzimek (neregistrovaný)

   Tuhle spekulaci sem četl a fakt těžko říct, redesign Flickr byl jasný od nástupu nové CEO. Jestli se Apple více obrátí k dalším firmám, aby nahradil Google služby je otázka.

 2. bigt (neregistrovaný)

  Dokud to nebude umět nahrávat celé složky, je to naníc

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *