Domů » Bleskovky » Xiaomi představilo 100W adaptér. Telefon s ním nabijete za 17 minut

Xiaomi představilo 100W adaptér. Telefon s ním nabijete za 17 minut

Nejrychlejší nabíječkou je v současné době „SuperVOOC“ od společnosti Oppo, která nabízí rychlost 50W při napětí 10V/5A. To už však nebude dlouho platit. O místo na nejvyšším stupínku mezi nabíječkami se totiž přihlásila čínská společnost Xiaomi s novou nabíjecí technologií Super Charge Turbo. Ta slibuje 100W adaptér s napětím 20V/5A.

Xiaomi Super Charge Turbo

Úplné nabití za 17 minut

Novinka z dílen Xiaomi dokáže plně nabít telefon za pouhých sedmnáct minut. V přiloženém videu si můžete prohlédnout přímé srovnání s adaptérem od Oppo. Zatímco na displeji telefonu nabíjeném technologií od Xiaomi svítí 100 %, adaptér značky Oppo je teprve na 65 procentech. Nemluvě o tom, že Xiaomi nabíjelo baterii s kapacitou 4000mAh, kdežto Oppo bojovalo s článkem o velikosti 3700mAh. Pro srovnání, s nadcházejícím 55W adaptérem od Huawei nabijete ohebný Mate X za 35 minut.

Xiaomi 100W Super Charge Turbo | 4000mAh Battery Charged in 17 Minutes!

Současné chytré telefony od Xiaomi podporují nabíjení do rychlosti 27W. A například v balení modelu Mi 9 (preview) dokonce naleznete pouze 18W adaptér. Jsme velmi zvědaví, jak se na papíře skvěle vypadající Super Charge Turbo technologie povede v praxi.

 

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Subscribe
Upozornit na
guest
53 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments