TOPlist

Xiaomi potvrzuje účast na MWC. Co v Barceloně ukáže?

Xiaomi 12S Ultra Green 2
  • Xiaomi na veletrhu MWC odhalí své vize do budoucna
  • Možná se dočkáme globální premiéry řady smartphonů Xiaomi 13

CES je za námi. Už příští měsíc ale bude odstartován další velký svátek fanoušků mobilních technologií – veletrh MWC. Zatímco v Las Vegas jsme prakticky žádné nové smartphony neviděli (vyjma Lenovo ThinkPhone), barcelonská akce by měla být na nové telefony o poznání bohatší.

Připluje Xiaomi s novou vlajkovou lodí?

Začátkem tohoto týdne se například začalo spekulovat o tom, že by čínské Xiaomi mohlo na MWC přivézt nový top model s 1″ fotoaparátem a výkonným čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Dříve, než začaly okolo tohoto bájného smartphonu vznikat další pohádky, Xiaomi tyto spekulace definitivně utnulo.

Číňané sice účast na barcelonském veletrhu oficiálně potvrdili, avšak pravděpodobně na něm žádná nová zařízení neukáží. Místo toho mají v plánu představit svoji vizi pro rok 2023, především své plány ohledně inovací i lepších způsobů propojování lidí. Také se máme dočkat informací o jejich globálních ambicích.

le invitation

Je tedy pravděpodobné, že Xiaomi na svém stánku ukáže své aktuální portfolio produktů a přirozenou komunikaci mezi nimi, možná je i globální premiéra novorozené řady Xiaomi 13, která se zatím prodává pouze v Číně.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku