Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix 4 slibuje masivní výbavu. Dočkáme se druhého displeje na zádech?

Xiaomi Mi Mix 4 slibuje masivní výbavu. Dočkáme se druhého displeje na zádech?

Čínský výrobce Xiaomi si pro svou řadu smartphonů Mi Mix šetří špičkově vybavené kousky, které přinášejí vždy něco navíc. Ať už je to ohebný displej v případě Mi Mix Fold nebo futuristický koncept Mi Mix Alpha, tato řada vždy produkovala velmi zajímavé telefony.

xiaomi mi mix 4 1
Odhadovaná podoba Xiaomi Mi Mix 4

Z uniklých informací od čínského certifikačního úřadu TENAA jsme se dozvěděli několik údajů o chystaném špičkovém modelu od Xiaomi, jenž je také znám pod modelovým označením 2106118C. S jistotou víme, že smartphonu Xiaomi Mi Mix 4 nebude chybět podpora sítí 5. generace, 8/12 GB RAM a až 256 GB vnitřní paměti.

Z předchozích úniků již tušíme, že Mi Mix 4 pravděpodobně dostane čipset Qualcomm Snapdragon 888, rychlé 120W nabíjení, displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, nadstavbu MIUI 13 a přední fotoaparát ukrytý pod displejem. Odvážnější spekulace se týkají zadní strany telefonu, která by údajně měla disponovat druhým menším displejem ve stylu Mi 11 Ultra. Kdy se Xiaomi Mi Mix 4 dočkáme, není prozatím jasné, nicméně se spekuluje o měsíci srpnu, kdy by rovněž měla vyjít nová verze nadstavby MIUI s pořadovým číslem 13.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. Špionážní mobil pro pana Bonda :D

    • Koukám, že z něj máš orgasmus, že nevíš, co meleš

    • No z Bonda možná, ale z těchto čínských „send all my private data to China“ fakt ne :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).