TOPlist

Xiaomi Mi Mix 4 slibuje masivní výbavu. Dočkáme se druhého displeje na zádech?

xiaomi mi mix 4 2

Čínský výrobce Xiaomi si pro svou řadu smartphonů Mi Mix šetří špičkově vybavené kousky, které přinášejí vždy něco navíc. Ať už je to ohebný displej v případě Mi Mix Fold nebo futuristický koncept Mi Mix Alpha, tato řada vždy produkovala velmi zajímavé telefony.

xiaomi mi mix 4 1
Odhadovaná podoba Xiaomi Mi Mix 4

Z uniklých informací od čínského certifikačního úřadu TENAA jsme se dozvěděli několik údajů o chystaném špičkovém modelu od Xiaomi, jenž je také znám pod modelovým označením 2106118C. S jistotou víme, že smartphonu Xiaomi Mi Mix 4 nebude chybět podpora sítí 5. generace, 8/12 GB RAM a až 256 GB vnitřní paměti.

Z předchozích úniků již tušíme, že Mi Mix 4 pravděpodobně dostane čipset Qualcomm Snapdragon 888, rychlé 120W nabíjení, displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, nadstavbu MIUI 13 a přední fotoaparát ukrytý pod displejem. Odvážnější spekulace se týkají zadní strany telefonu, která by údajně měla disponovat druhým menším displejem ve stylu Mi 11 Ultra. Kdy se Xiaomi Mi Mix 4 dočkáme, není prozatím jasné, nicméně se spekuluje o měsíci srpnu, kdy by rovněž měla vyjít nová verze nadstavby MIUI s pořadovým číslem 13.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku