Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 10 Pro na prvních fotografiích. 5G i 65W nabíječka potvrzeny

Xiaomi Mi 10 Pro na prvních fotografiích. 5G i 65W nabíječka potvrzeny

Už příští měsíc bychom se měli dočkat oficiálního představení nové modelové řady Xiaomi Mi 10. Ta bude opět čítat několik modelů, přičemž nejvybavenější z nich by měl nést přídomek Pro, a právě jeho fotografie se nyní dostaly na internet. Úsměvné je, že snímky Xiaomi Mi 10 Pro byly pořízeny druhým telefonem stejného názvu.

mi note 10 2
Takhle vypadá Xiaomi Mi 10 Pro naživo

Zachycena je na nich modrá barevná varianta včetně prodejní krabičky a nabíječky. Zadní strana Xiaomi Mi 10 Pro vypadá velice podobně jako u Xiaomi Mi Note 10 a i v tomto případě bychom se měli dočkat hlavního fotoaparátu s rozlišením 108 megapixelů, kterému budou sekundovat další tři objektivy.

NepřehlédněteXiaomi Mi 10 a 10 Pro v parametrech: nejlepší fotomobily příštího jara?

Selfie kamerka bude umístěna v malém výřezu v levém horním rohu. Z fotografií je rovněž patrné, že displej je na okrajích mírně zaoblený. Potvrzeno je také dříve spekulované 65W nabíjení, díky kterému byste baterii z nuly do plné kapacity měli dobít zhruba do 30 minut, a jisté je také to, že se dočkáme i varianty s podporou 5G sítí.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Martin Fabiánek

    Tak pokud to bude fotit takto, tak to mě po…… A to říkám jako majitel Mi 9t Pro

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).