Sledujte nás na YouTube

Xiaomi chystá vlastní tablet, bude se jmenovat MiPad a lákat bude na nízkou cenu

Čína je pro nás těžko uchopitelný trh s mobilními zařízeními, vzhledem k počtu domácích značek, které pro nás nejsou příliš známé. Jednou z nich je Xiaomi, kterému se však díky líbivému designu, povedenému prostředí a agresivní cenové politice dostává pozornosti i u nás. Zatím jsou však objemy prodaných zařízení relativně malé ve srovnání s giganty jako je Apple nebo Samsung. Teď to vypadá, že Xiaomi se chce prosadit i na trhu s tablety, na serveru Nowhereelse.fr byla zveřejněna fotografie převzatá z čínské sociální sítě Weibo, na které se údajně nachází tablet Xiaomi MiPad.

 

Nové zařízení by mělo překvapit nízkou cenou a líbivým designem. Žádné specifikace ani datum možného zahájení prodeje nejsou v současnosti dostupné. Xiaomi už má distributora i pro Českou republiku a je pravděpodobné, že se s případným tabletem v budoucnu setkáme i na našem trhu.

David Podzimek

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *