Xiaomi 12S o sobě znovu dává vědět, známe další podrobnosti

Xiaomi 12 Pro recenze

Zatímco technologický svět napjatě očekává představení vlajkového modelu Xiaomi 12 Ultra, na veřejnost prosakují zprávy o jiných špičkových modelech, které mají doplnit nejvybavenější řadu 12 od Xiaomi. Jsou jimi Xiaomi 12S a Xiaomi 12S Pro, které o sobě daly už dříve vědět v benchmarku Geekbench. Nyní na sebe prozradily další várku specifikací.

xiaomi 12 s
Fotoaparáty Xiaomi 12S nesou punc značky Leica

Hlavním tahákem 12S bude osmijádrový čipset Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, který doplní 8/12 GB RAM a 125/256/512 GB vnitřní paměti. Naproti tomu 12S Pro bude pravděpodobně k dispozici se dvěma různými čipsety, konkrétně MediaTekem Dimensity 9000, nebo Snapdragonem 8+ Gen 1, přičemž druhá jmenovaná verze bude údajně navíc podporovat rychlé 120W nabíjení. Varianta Pro bude mít k dispozici 8/12 GB RAM a 256/512 GB vnitřní paměti. Fotoaparáty obou modelů se rovněž nejspíše dočkají puncu značky Leica.Xiaomi 12 Pro recenzeNepřehlédněte

Recenze Xiaomi 12 Pro: skvěle fotí a nabijete jej za 20 minut

Aktuálně není jasné, jak moc se budou verze s písmenem „S“ v názvu lišit od těch základních verzí. Nejvíce se spekuluje o drobných změnách, které pomohou naplno využít aktualizované fotoaparáty, na jejichž výrobě by se nově měla podílet jmenovaná německá legenda.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku