Příští vlajka od Xiaomi v benchmarku. Co na sebe prozradila?

xiaomi 12 cerna 01

Xiaomi chystá na podzim několik nových vlajkových smartphonů: aktuálně se spekuluje o modelech Xiaomi 12 Ultra, Xiaomi 12S a také o ohebném Xiaomi Mix Fold 2. Záznamy o nich se postupně objevují v databázích certifikačních agentur, prostřední jmenovaný navíc prověřil GeekBench. Co na připravovaný kousek prozradil?

Geekbench

Benchmark zachytil Xiaomi 12S pod kódovým označením 2206123SC, pod kterým se objevil i v databázi certifikační agentury 3C. Testovaný telefon běžel pod taktovkou čipsetu Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 v kombinaci s 12 GB RAM. S touto výbavou si vysloužil 1 328 bodů za výkon jednoho procesorového jádra, při zapojení všech pak získal 4 234 bodů. Test proběhl na operační systému Android 12.

Xiaomi

Z dřívějších záznamů rovněž víme, že Xiaomi 12S dostane schopnost rychlého 67W nabíjení. Kromě toho se spekuluje o 120Hz OLED displeji a 50Mpx fotoaparátu s puncem značky Leica. Datum premiéry je zatím neznámé, stejně tak nevíme, zda s ním Xiaomi představí i další telefony.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku