WM2002/2003: Zvonění ve formátu wave

Pokud vás již omrzela obyčejná vyzvánění ve formátu .mid, se kterými si Motorola MPx 200 právě nerozumí, nastavte si podle tohoto návodu jako zvonění svou oblíbenou skladbu převodem z formátu .mp3 do formátu .wav. K samotnému převodu zmíněných formátů dnes existuje spousta softwaru, rozšířený je třeba Nero Wave Editor, kde stačí načíst vybranou skladbu ve formátu mp3 a pak ji příkazem uložit jako převést do wave formátu. Možná budete nemile překvapeni velikostí skladby formátu wave, která se oproti původní mp3 zvýší zhruba desetkrát (minuta = 10 MB). Druhým a posledním krokem zároveň je vytvoření složky My Documents (důležité, jinde skladbu systém nenajde) na SD/MMC kartě a následné zkopírovaní wavu. Teď stačí zvolit Settings/sounds a převedenou skladbu si nastavit jako zvonění. 

Radek Mikudík

5 komentářů

 1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  Jde to napsat i slusne, je jasne ze vice lidi da prednost wma, ale najdou se i takovi, kteri pouziji wav format a pro ty je take tento navod urceny.

 2. Radek Mikudík (neregistrovaný)

  Važ slova. jeden uživatel se ve fóru ptal na wav zvonění, tak jsem sepsal kompletní postup. je to určeno především začátečníkům.

 3. Anonymous (neregistrovaný)

  Člověčě napadlo tě že to je postup třeba pro ty kteří používají MW2002,tam ty tvoje wma nejdou víš.Zavádějící postup o je pro WM2003 tam to je zbytečný ,jen nevím kolik melodii se ti vejde do rootu,takže lepší je stejne dat nakartu. Zdarvím. .

 4. Radek Mikudík (neregistrovaný)

  Konečně názor rozumného čtenáře!

 5. eukubus (neregistrovaný)

  No tak si poridte RJV Tone Setter nebo SmartTones

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel