Domů » Články » WisBar Advance v nové verzi 2.5.0.1

WisBar Advance v nové verzi 2.5.0.1

WisBarAdvanceAplikace WisBar Advance slouží ke změně grafického prostředí Windows Mobile (PocketPC). Můžete si díky ní přeskinovat celou horní i dolní lištu a dodat tak vašem zařízení nový styl. Dnes vyšla nová verze této aplikace s pořadovým číslem 2.5.0.1. Ta opravuje spousty bugů a přináší plnou podporu Windows Mobile 5.0. K dispozici je také spousta skinů pro tento program.

Aplikaci můžete ještě doplnit perfektním pluginem WisBar Advance Desktop, který promění vaši pracovní plochu do takové podoby, jakou znáte ze stolních PC. Pro tento plugin také existuje spousta nových skinů. Pokud tedy nemáte po večerech co dělat, vyzkoušejte tyto aplikace a přizpůsobte si vzhled vašeho PPC k obrazu svému.

Demoverzi aplikace WisBar Advance 2.5 stahujte z naší Download sekce(1.3MB).
Demoverzi pluginu WisBar Advance Desktop 1.0 stahujte zde. (2.4MB). Obě aplikace podporují OS WM2002,2003/SE,5.0.

Screenshoty z aplikace WisBar Advance a pluginu Desktop:
12

Oficiální stránka programu WisBar – Lakeridge Software.

Zdroj: PPCthoughts

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kato
Uživatel
Kato
Offline

No fajn – takze otazka – co rychlost? Konecne je rotace pouzitelna? Protoze jestli ne, tak si toho na Variu moc neuzijes..