Domů » Bleskovky » O2 nově ve Windows Phone Store nabízí možnost platby bez použití platební karty

O2 nově ve Windows Phone Store nabízí možnost platby bez použití platební karty

Všichni zákazníci operátora O2 mohou od dnešního dne platit v online obchodě Windows Phone Store prostřednictvím mobilní platby. Pokud zákazník chce za služby zaplatit prostřednictvím O2, stačí jako způsob úhrady zvolit platbu přes O2, ostatní postup při nákupu ve Windows Phone Store zůstává stejný. Maximální hodnota jedné transakce při platbě přes O2 je nastavena na 1 500 Kč, měsíčně může zákazník utratit maximálně 5 000 korun.

Novinka platí pro všechny rezidentní i firemní zákazníky, kteří používají mobil nebo tablet s operačním systémem Windows. Jedinou podmínkou je aktivní služba m-platba, kterou mají rezidentní zákazníci aktivovanou automaticky. Firemní zákazníci si m-platbu mohou aktivovat v online samoobsluze Moje O2.Tarifní zákazníci při platbě přes O2 najdou částku za služby Windows Phone Store jako součást měsíčního vyúčtování, zákazníkům předplacených karet odečte O2 danou částku z kreditu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. Ta možnost je tam už od začátku září, možná dřív.

  • Fracek (neregistrovaný)

   Ale na webu O2 se tahle zpráva objevila až dnes :) třeba to testovali nebo nevím.

  • Já to chápu, jenom mi ta formulace „od dnešního dne“ přišla nešikovná. I když je to asi stejně jedno :D.

   Nechtěl sem aby to vyznělo jako rejpání.

 2. anonym (neregistrovaný)

  Zapomneli dodat ze tuto moznost vyuzivaji jiz vsichni tri uzivatele WP

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).