Domů » Články » Windows Mobile 2003: Manuální odstranění aplikací

Windows Mobile 2003: Manuální odstranění aplikací

Na OS Windows Mobile je velká výhoda v tom, že si do telefonu můžete dohrát prakticky libovolný kompatibilní software. Co však dělat, když program nejde odinstalovat klasickou cestou ?

PHM Registry editorStačí spustit některý s editoru registrů a přejít na HKEY_LOCAL_MACHINE\Security\AppInstall a zde smazat danou položku pro aplikaci, která vám nejde odinstalovat. Pak už jen stačí manuálně smazat soubory ve Storage/Mounted Volume pro aplikaci, kterou jste takto odstranili.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

  1. Co ale delat, kdyz editor registru napise, ze dany klic nelze smazat a program evidentne nebezi na pozadi? Bohuzel mi takto nejde oddistalovat zadna aplikace, kterou nelze „sejmout“klasickou cestou…Diky

    • To Nubia vypadá, jako one x [odkaz] , [odkaz] , tak jak by mohl? Navíc nesmíš soudit ostatní podle Applu, všichni takto debilně neuvažují.

  2. to je divne, s timhle jsem se jeste nesetkal. Skus nainstalovat Policy Patch (pokud mas wm2003), ktery odemkne nektere hodnoty v registrech, treba to pak pujde…

  3. Jo tak to je ONO! Diky za radu…

  4. moj problem je, ze mam komplet „posahany“ win. je problem si ho od niekial stiahnut a preistalovat v aspon CZ jazyku?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).