Domů » Články » Windows Mobile 2003: Manuální odstranění aplikací

Windows Mobile 2003: Manuální odstranění aplikací

Na OS Windows Mobile je velká výhoda v tom, že si do telefonu můžete dohrát prakticky libovolný kompatibilní software. Co však dělat, když program nejde odinstalovat klasickou cestou ?

PHM Registry editorStačí spustit některý s editoru registrů a přejít na HKEY_LOCAL_MACHINE\\Security\\AppInstall a zde smazat danou položku pro aplikaci, která vám nejde odinstalovat. Pak už jen stačí manuálně smazat soubory ve Storage/Mounted Volume pro aplikaci, kterou jste takto odstranili.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. Anonymous (neregistrovaný)

  Co ale delat, kdyz editor registru napise, ze dany klic nelze smazat a program evidentne nebezi na pozadi? Bohuzel mi takto nejde oddistalovat zadna aplikace, kterou nelze „sejmout“klasickou cestou…Diky

 2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  to je divne, s timhle jsem se jeste nesetkal. Skus nainstalovat Policy Patch (pokud mas wm2003), ktery odemkne nektere hodnoty v registrech, treba to pak pujde…

 3. Anonymous (neregistrovaný)

  Jo tak to je ONO! Diky za radu…

 4. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  ok, hlavne ze to vali !!!

 5. Anonymous (neregistrovaný)

  moj problem je, ze mam komplet „posahany“ win. je problem si ho od niekial stiahnut a preistalovat v aspon CZ jazyku?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *