Sledujte nás na YouTube

Wi-Fi miniSD karta konečně v prodeji

minisdwV dnešní době prožívají bezdrátové sítě velký rozmach. Ať už v práci či na veřejném hot-spotu si určitě nejeden majitel nového smartphonu nebo PocketPC bez Wi-Fi bude nadávat za to, že si nekoupil přístroj s integrovaným bezdrátovým rozhraním. Vždyť si v klidu mohl vyzvednout poštu nebo si zabrouzdat internetem. Navíc pokud máte na zařízení pouze miniSD slot, neměli jste až doteď možnost rozšíření. Už ke konci června jste si mohli na našich stránkách přečíst zprávu o rozšiřující Wi-Fi kartě standartu miniSD. Tehdy nebylo jasné, zda-li se s ní vůbec setkáme nebo pouze skončí ve stole návrháře, ale nyní již máme jisto.

Rozšiřující Wi-Fi karta typu miniSD od  firmy Spectec přichází na trh. Prodejci ji postupně zařazují do své nabídky za cenu okolo 80 liber. Spectec zároveň velmi intenzivně pracuje na ovladačích, jelikož zatím jsou dostupné pouze pro PPC s operačním systémem Windows Mobile 2003. Časem snad dojde i na smartphony a další verze systémů. Ovladače a podrobnosti o kartě se dočtete na stránkách výrobce.

Zdroj: msmobiles.com

Aleš Lalík

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *