Domů » Bleskovky » Whirlpool šlápl na plyn, jeho spotřebiče budou podporovat Wear OS

Whirlpool šlápl na plyn, jeho spotřebiče budou podporovat Wear OS

Americkou společnost Whirlpool netřeba dlouho představovat. Takřka každý se někdy potkal s jejich bílou elektronikou, ať už jde o kuchyňské, nebo koupelnové zařízení. Před rokem na veletrhu CES v Las Vegas představil Whirlpool spotřebiče s podporou pro Alexu od Amazonu a Assistenta od Googlu společně s oznámením o chystané aplikaci pro hodinky Apple Watch.

Nyní se jeho spotřebiče dočkají také podpory pro konkurenta Apple Watch, hodinkový systém Wear OS z dílny Googlu. Aplikace pro hodinky, která umožní ovládat například teplotu v troubě, zapnout pračku či zkontrolovat stav sušení, dorazí někdy v průběhu letošního roku. „Lepší konektivita eliminuje nutnost vybírat si zařízení, která jsou kompatibilní s ekosystémem, který lidé používají,“ pronesl Jason Mathew, ředitel pro globální strategii propojitelnosti společnosti Whirlpool.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments