Domů » Bleskovky » Whirlpool šlápl na plyn, jeho spotřebiče budou podporovat Wear OS

Whirlpool šlápl na plyn, jeho spotřebiče budou podporovat Wear OS

Americkou společnost Whirlpool netřeba dlouho představovat. Takřka každý se někdy potkal s jejich bílou elektronikou, ať už jde o kuchyňské, nebo koupelnové zařízení. Před rokem na veletrhu CES v Las Vegas představil Whirlpool spotřebiče s podporou pro Alexu od Amazonu a Assistenta od Googlu společně s oznámením o chystané aplikaci pro hodinky Apple Watch.

Nyní se jeho spotřebiče dočkají také podpory pro konkurenta Apple Watch, hodinkový systém Wear OS z dílny Googlu. Aplikace pro hodinky, která umožní ovládat například teplotu v troubě, zapnout pračku či zkontrolovat stav sušení, dorazí někdy v průběhu letošního roku. „Lepší konektivita eliminuje nutnost vybírat si zařízení, která jsou kompatibilní s ekosystémem, který lidé používají,“ pronesl Jason Mathew, ředitel pro globální strategii propojitelnosti společnosti Whirlpool.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Pravá nositelná technika!

  2. Co dodat zažil jsem hodně chytrých spotřebičů a hodně zbohatlíků co si to pořídily moje osobní zkušenost je že 1/ nikdo to neumí pořádně ovládat 2/ ta elektronika v tom odejde jako první 3/ je to předražené 4/ ani servis si s tím neví rady v záruce mění celou desku nebo celí spotřebič po záruce to můžete vyhodit . Přeji všem kdo to kupují pevné nervy .

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).