Whirlpool šlápl na plyn, jeho spotřebiče budou podporovat Wear OS

Americkou společnost Whirlpool netřeba dlouho představovat. Takřka každý se někdy potkal s jejich bílou elektronikou, ať už jde o kuchyňské, nebo koupelnové zařízení. Před rokem na veletrhu CES v Las Vegas představil Whirlpool spotřebiče s podporou pro Alexu od Amazonu a Assistenta od Googlu společně s oznámením o chystané aplikaci pro hodinky Apple Watch.

Nyní se jeho spotřebiče dočkají také podpory pro konkurenta Apple Watch, hodinkový systém Wear OS z dílny Googlu. Aplikace pro hodinky, která umožní ovládat například teplotu v troubě, zapnout pračku či zkontrolovat stav sušení, dorazí někdy v průběhu letošního roku. „Lepší konektivita eliminuje nutnost vybírat si zařízení, která jsou kompatibilní s ekosystémem, který lidé používají,“ pronesl Jason Mathew, ředitel pro globální strategii propojitelnosti společnosti Whirlpool.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentáře

  1. skacelp (neregistrovaný)

    Pravá nositelná technika!

  2. Tomas (neregistrovaný)

    Co dodat zažil jsem hodně chytrých spotřebičů a hodně zbohatlíků co si to pořídily moje osobní zkušenost je že 1/ nikdo to neumí pořádně ovládat 2/ ta elektronika v tom odejde jako první 3/ je to předražené 4/ ani servis si s tím neví rady v záruce mění celou desku nebo celí spotřebič po záruce to můžete vyhodit . Přeji všem kdo to kupují pevné nervy .

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *