Cena:

WhatsApp Messenger: Jak bude vypadat verze pro Windows Phone 8?

Vývojáři populární komunikační aplikace WhatsApp Messenger na svých webových stránkách zveřejnili několik screenshotů z nové verze pro operační systém Windows Phone 8. Obrázky toho až tolik neprozrazují, všimnout si ale můžeme nové podoby panelů na hlavní obrazovce či notifikací na nové zprávy.

 

Na jednom z obrázků si můžete všimnout upomínky z kalendáře s názvem „Vychází WhatsApp pro Windows Phone„. Datum této události je nastavené na 28. listopadu, což může nasvědčovat tomu, že bychom se někdy v této době mohli dočkat uvedení prvních telefonů s Windows Phone 8.

 

Mimochodem, v současné době aplikaci WhatsApp pro Windows Phone 7.5 v Marketplace nenajdete. V pátek byla z dosud neznámého důvodu stažena, nicméně autoři informovali, že již odeslali ke schválení novou verzi, která by měla být dostupná v nejbližších dnech. S největší pravděpodobností už ale nebude zdarma, ale za 0,99 USD.

Zdroj

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.