WhatsApp Messenger: Jak bude vypadat verze pro Windows Phone 8?

Vývojáři populární komunikační aplikace WhatsApp Messenger na svých webových stránkách zveřejnili několik screenshotů z nové verze pro operační systém Windows Phone 8. Obrázky toho až tolik neprozrazují, všimnout si ale můžeme nové podoby panelů na hlavní obrazovce či notifikací na nové zprávy.

blank 

Na jednom z obrázků si můžete všimnout upomínky z kalendáře s názvem „Vychází WhatsApp pro Windows Phone„. Datum této události je nastavené na 28. listopadu, což může nasvědčovat tomu, že bychom se někdy v této době mohli dočkat uvedení prvních telefonů s Windows Phone 8.

blank 

Mimochodem, v současné době aplikaci WhatsApp pro Windows Phone 7.5 v Marketplace nenajdete. V pátek byla z dosud neznámého důvodu stažena, nicméně autoři informovali, že již odeslali ke schválení novou verzi, která by měla být dostupná v nejbližších dnech. S největší pravděpodobností už ale nebude zdarma, ale za 0,99 USD.

Zdroj

Autor článku blank
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku