Domů » Bleskovky » WhatsApp Messenger: Jak bude vypadat verze pro Windows Phone 8?

WhatsApp Messenger: Jak bude vypadat verze pro Windows Phone 8?

Vývojáři populární komunikační aplikace WhatsApp Messenger na svých webových stránkách zveřejnili několik screenshotů z nové verze pro operační systém Windows Phone 8. Obrázky toho až tolik neprozrazují, všimnout si ale můžeme nové podoby panelů na hlavní obrazovce či notifikací na nové zprávy.

 

Na jednom z obrázků si můžete všimnout upomínky z kalendáře s názvem „Vychází WhatsApp pro Windows Phone„. Datum této události je nastavené na 28. listopadu, což může nasvědčovat tomu, že bychom se někdy v této době mohli dočkat uvedení prvních telefonů s Windows Phone 8.

 

Mimochodem, v současné době aplikaci WhatsApp pro Windows Phone 7.5 v Marketplace nenajdete. V pátek byla z dosud neznámého důvodu stažena, nicméně autoři informovali, že již odeslali ke schválení novou verzi, která by měla být dostupná v nejbližších dnech. S největší pravděpodobností už ale nebude zdarma, ale za 0,99 USD.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Žádný rozdíl od současné verze na screenshotech nevidím. Možná jen široká dlaždice, která nepřináší nic nového.

  2. Ukázková prezentace Livetiles ve WP8. Zvětšete dlaždici jak chcete, ukáže se vám jen číslo. Doufal jsem, že užitná hodnota se výrazně vylepší…

    [odkaz]

  3. TomTom (neregistrovaný)

    Nevite, zda to bude umet zasilat sifrovany text? Nejen sifrovat kanal, ale primo obsah tak, aby jej mohli cist pouze odesilatel a prijemce (ne provozovatel sluzby)

    • V to bych ani nedoufal, ze strany WhatsApp je to možné ale sám MS ukázal ve WP že o jakýkoliv uživatelsky náročnější úkony nestojí

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).