Domů » Bleskovky » Webová verze služby Google Fit brzy skončí. Nikomu ale chybět nebude

Webová verze služby Google Fit brzy skončí. Nikomu ale chybět nebude

Softwarový gigant Google má bezesporu se svou fitness aplikací Fit velké plány, což naznačuje například loňský redesign aplikace či novoroční třicetidenní výzva. Služba má také svou internetovou verzi, která se ovšem redesignu nedočkala. Tento fakt pochopitelně vzbudil otázky, zda Google s webovou verzí Fitu do budoucna počítá. Nyní se zdá, že za touto větví udělali v Mountain View tlustou čáru.

Pokud zabrousíte na stránky fit.google.com, tak vás uvítá oranžový banner oznamující fakt, že webová verze služby bude ukončena 19. března letošního roku. Vzhledem k tomu, že internetová verze byla značně osekaná oproti svému mobilnímu protějšku, není to až taková škoda. Doufejme, že Google přesune svou pozornost směrem k mobilní aplikaci a hodinkám s WearOS, které by větší pozornost rozhodně zasloužily.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).