Domů » Bleskovky » Vyzkoušejte si očekávané Diablo 2: Resurrected. Tvůrci chystají otevřenou betu

Vyzkoušejte si očekávané Diablo 2: Resurrected. Tvůrci chystají otevřenou betu

Diablo II: Resurrected, vylepšená verze legendárního akčního RPG od Blizzardu, se na pultech obchodů objeví 23. září. Vybraní šťastlivci si však očekávaný titul budou moci vyzkoušet s příjemným předstihem v rámci časově omezené betaverze.

diablo II resurrected beta

Nejprve se dočkají majitelé předobjednávek

Přednostní přístup do bety získají hráči, kteří si předobjednali buď základní verzi hry nebo kolekci s názvem Diablo Prime Collection, která navíc obsahuje i Diablo III. Zkušební verze hry pro majitele předobjednávek potrvá od 13. do 17. srpna. Všichni ostatní si pak hru budou moci vyzkoušet v termínu od 20. do 23. srpna.

Za zmínku stojí, že betaverze bude dostupná na všech platformách (PC, Xbox Series S/X, Xbox One, PS5, PS4) s výjimkou konzole Nintendo Switch. K dispozici bude multiplayerový režim i možnost pohodlně přenášet uloženou pozici mezi různými platformami.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Diskuze k článku

  1. Parada, vratim se z dovolene a v nedeli vyzkousim….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).