Domů » Bleskovky » Vyzkoušejte Sense Home 8: HTC spustilo veřejné testování své uživatelské nadstavby

Vyzkoušejte Sense Home 8: HTC spustilo veřejné testování své uživatelské nadstavby

Přibližně před měsícem spustila tchajwanská společnost HTC uzavřenou betu své uživatelské nadstavby Sense Home 8 (více informací), která byla představena pospolu s vlajkovou lodí HTC 10 (recenze). Nově si může tento povedený launcher nainstalovat každý – HTC totiž spustilo veřejné testování. Stačí mít jedno z podporovaných zařízení s Androidem 4.4 a novějším.

V elektronickém obchodě Google Play najdete od společnosti HTC hned několik aplikací, které výrobce dodává se svými telefony, a které jsou doménou právě prostředí Sense. S příchodem Sense Home 8 si tak můžete téměř do každého telefonu přinést luxus v podobě oblíbené nadstavby od HTC – součástí launcheru je i služba BlinkFeed, která vám poslouží jako pohodlný zdroj informací.

sense-8
HTC Sense 8 si nyní může vyzkoušet každý

Pokud nevíte, jak Sense Home 8 vypadá, podívejte se na naši videorecenzi, určitě je o co stát. Nové prostředí se od svých předchůdců poměrně výrazně liší, a to zejména díky tzv. Freestyle layouts. Po novém můžou uživatelé Sense verze 8.0 používat namísto tradičních ikonek různé samolepky, kterým přidruží různé akce ke spouštění kýžených aplikací. Navíc už nejste omezení ani mřížkou a ikonky aplikací můžete po ploše rozmisťovat jak se vám zachce.

HTC 10: Recenze

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Subscribe
Upozornit na
guest
18 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments