Domů » Bleskovky » Vyzkoušejte novou beta verzi aplikace Tapatalk 4

Vyzkoušejte novou beta verzi aplikace Tapatalk 4

Na Google Play se objevila nová beta verze aplikace pro rychlý přístup do diskuzních fór Tapatalk 4. Skrze tento užitečný nástroj můžete s minimální datovou náročnosti přistupovat a především přispívat do tisícovek diskuzních fór po celém světě. Tapatalk podporujeme i v našem fóru a obdobně na tom jsou i další česká fóra a komunitní projekty.

Tapatalk 4 přichází s čistějším Holo designem a lepším uspořádáním jednotlivých nabídek. Vše je velmi přehledně uspořádáno, díky čemuž se v aplikaci snadno zorientujete. Pak už jen stačí vyhledat svá oblíbená fóra a skrze aplikaci se do nich přihlásit se svým uživatelským účtem.

Navíc si můžete založit jednotné Tapatalk ID, pod které se vám seskupí všechny vaše účty z jednotlivých fór, takže se už nebudete muset přihlašovat do každého zvlášť, ale postačí vám pouze jeden login. Vylepšení se dále dočkaly push notifikace, které jsou díky novým API podstatně méně zatěžují baterii.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *