Domů » Bleskovky » Vyzkoušejte novou beta verzi aplikace Tapatalk 4

Vyzkoušejte novou beta verzi aplikace Tapatalk 4

Na Google Play se objevila nová beta verze aplikace pro rychlý přístup do diskuzních fór Tapatalk 4. Skrze tento užitečný nástroj můžete s minimální datovou náročnosti přistupovat a především přispívat do tisícovek diskuzních fór po celém světě. Tapatalk podporujeme i v našem fóru a obdobně na tom jsou i další česká fóra a komunitní projekty.

Tapatalk 4 hands-on

Tapatalk 4 přichází s čistějším Holo designem a lepším uspořádáním jednotlivých nabídek. Vše je velmi přehledně uspořádáno, díky čemuž se v aplikaci snadno zorientujete. Pak už jen stačí vyhledat svá oblíbená fóra a skrze aplikaci se do nich přihlásit se svým uživatelským účtem.

Navíc si můžete založit jednotné Tapatalk ID, pod které se vám seskupí všechny vaše účty z jednotlivých fór, takže se už nebudete muset přihlašovat do každého zvlášť, ale postačí vám pouze jeden login. Vylepšení se dále dočkaly push notifikace, které jsou díky novým API podstatně méně zatěžují baterii.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).