Domů » Články » Vyzkoušejte náš nový SmartMania toolbar

Vyzkoušejte náš nový SmartMania toolbar

Pro uživatele internetových browseru Internet Explorer a Firefox jsme připravili nový informační toolbar. Díky němu získáte přímý přístup do jednotlivých sekcí našeho webu a fóra, přehlednou RSS čtečku a vyhledávací políčko přes Google. Právě díky vestavěné RSS čtečce budete vždy čerstvě informováni o novinkách ze světa Windows Mobile.

SmartMania.cz toolbar

 

Toolbar neobsahuje žádný spyware či nevyžádanou reklamu, je freeware a pokud vám nebude vyhovovat, můžete jej jednoduše odinstalovat. Pro správný chod toolbaru je vyžadována minimální verze IE 5.0 či Firefoxu 1.0.

Informační toolbar s RSS čtečkou stahujte v naší Download sekci, další informace o toolbaru naleznete zde.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. No, celkom zaujimave, ale nejako si neviem predstavit ako to budem pouzivat. Keby take nieco bolo spolocne pre vsetky magaziny mobilmanie (mm.sk, mm.cz, zive.sk, zive.sk, doupe.cz…) tak by to bolo dobre. Uz aj tak mam malo miesta v prehliadaci… Z technickych pricin mozem pouzivat len 1024×768…

  2. Spolecny toolbar by byl jiste vitan mnoha uzivateli, bohuzel to uz je nad nase sily a doufam, ze tenhle toolbar bude i tak nekterym ctenarum uzitecny

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).