Vystoupejte do nových výšin ve vánoční soutěži s Huawei

Pokud cítíte, že je dnes váš šťastný den, můžete se pokusit vyhrát některou z cen ve vánoční soutěži s názvem „Ascend to New Heights/ Vystoupejte do nových výšin“. Stačí navštívit soutěžní webovou stránku, zjistit tam další informace a zúčastnit se interaktivního závodu horkovzdušných balónů. V této soutěži múžete vyhrát množství atraktivních cen, mimo jiné i večeře v nejlepších restauracích světa. Hlavní cenou je pak all-inclusive zájezd do Dubaje, kde na výherce čeká pobyt v jednom z nejluxusnějších a zároveň i nejdražších hotelů na světě – pětihvězdičkovém Burdž al-Arab a privátní vyhlídkový let nad městem ve vrtulníku.

Spotřebitelé v České republice se navíc mohou těšit i na další výhry jako 20x účast pro dvě osoby na novoroční Huawei večeři v restauraci Aureole – Fusion Restaurant & Lounge umístěné ve 27. patře nejvyšší budovy v ČR (109 m), nebo 250 vstupenek do sítě multikin společnosti CineStar. Anglický název reklamní kampaně „Ascend to new hights“ v sobě důmyslně skrývá název řady chytrých telefonů tohoto čínského výrobce, pokud byste se o těchto smartphonech chtěli dozvědět více, můžete si přečíst například naší recenzi cenově dostupného modelu Ascend G300 nebo výkonného Huawei Ascend P1.

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku