Domů » Bleskovky » Vystoupejte do nových výšin ve vánoční soutěži s Huawei

Vystoupejte do nových výšin ve vánoční soutěži s Huawei

Pokud cítíte, že je dnes váš šťastný den, můžete se pokusit vyhrát některou z cen ve vánoční soutěži s názvem „Ascend to New Heights/ Vystoupejte do nových výšin“. Stačí navštívit soutěžní webovou stránku, zjistit tam další informace a zúčastnit se interaktivního závodu horkovzdušných balónů. V této soutěži múžete vyhrát množství atraktivních cen, mimo jiné i večeře v nejlepších restauracích světa. Hlavní cenou je pak all-inclusive zájezd do Dubaje, kde na výherce čeká pobyt v jednom z nejluxusnějších a zároveň i nejdražších hotelů na světě – pětihvězdičkovém Burdž al-Arab a privátní vyhlídkový let nad městem ve vrtulníku.

Spotřebitelé v České republice se navíc mohou těšit i na další výhry jako 20x účast pro dvě osoby na novoroční Huawei večeři v restauraci Aureole – Fusion Restaurant & Lounge umístěné ve 27. patře nejvyšší budovy v ČR (109 m), nebo 250 vstupenek do sítě multikin společnosti CineStar. Anglický název reklamní kampaně „Ascend to new hights“ v sobě důmyslně skrývá název řady chytrých telefonů tohoto čínského výrobce, pokud byste se o těchto smartphonech chtěli dozvědět více, můžete si přečíst například naší recenzi cenově dostupného modelu Ascend G300 nebo výkonného Huawei Ascend P1.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).