Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Vyšla nová beta verze prohlížeče Chrome pro Android

Vyšla nová beta verze prohlížeče Chrome pro Android

Google včera vydal další beta verzi webového prohlížeče Chrome pro zařízení s operačním systémem Android 4.0. Chrome je nově dostupný v 31 nových jazycích a konečně i pro všechny země, kde je dostupný obchod Google Play. V této verzi také přibyla možnost zobrazení webové stránky v režimu desktopu. Dále lze přidávat záložky jako zástupce na hlavní obrazovku, abyste se rychleji dostali ke svým oblíbeným stránkám.

 

V nastavení si rovněž můžete vybrat, které aplikace mají odkazy otevírat přímo v prohlížeči Chrome. Aktuální beta verzi Chrome pro Android můžete instalovat prostřednictvím Google Play.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

9 komentářů

 1. ha (neregistrovaný)

  dobrá zpráva..ještě by mohl vyjít na ipad

 2. yuki (neregistrovaný)

  Nejak nevidim kde mam nastavit pouzivani Aplikaci pri otevirani ruznych odkazu, poradite? Diky

 3. mino (neregistrovaný)

  kym nema podporu flash, nezajem

 4. LukynZ (neregistrovaný)

  Nema a ani mit nebude. Welcome in 2012

  • mino (neregistrovaný)

   to je potom na cesko slovenske weby nepouzitelny…

  • uni (neregistrovaný)

   Každý rozumný provozovatel webu s obecným zaměřením musí dříve nebo později opustit Flash. Čili se „problém“, kdy není flash v zařízení postupně snižuje. Ale asi těžko např. flash hry atd. budou překopávány na něco jiného, to j epravda.

  • Geary (neregistrovaný)

   To, že spousta webů používá flash, souvisí i s právy k pořadům (musí mít buď flash, nebo silverlight) viz voyo.cz, které taky ale časem bude podporovat HTML. Nicméně žijeme teď a tady, chceme internet využívat naplno teď a tady, u androidu problém není, je spousta prohlížečů, které flash podporují, u iPadu mám někde bohužel smůlu, ale například Česká televize i Prima už na iPadu přehrát lze a funguje to bezchybně.

  • mino (neregistrovaný)

   O hry mi neide, ale hlavne u nás a v cz je skoro každý web flashový, nielen videa, ale napr. pri voľbach bolo grafické znázornenie výsledkov podľa regiónov vo flashi a napr. na iPade mal človek oči pre plač.

   Keď flash nebude, tak nebude, ale momentálne je, tak ak si mám vybrať prehliadač, ktorý ho podporuje a ktorý nie, tak vyberiem ten prvý.

  • uni (neregistrovaný)

   Hmm, vzdálená plocha… vcelku pravidelně používám.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel