Domů » Bleskovky » Vyšla hra Renaissance Blood THD pro zařízení s Tegrou 3

Vyšla hra Renaissance Blood THD pro zařízení s Tegrou 3

Majitelé zařízení s čipem NVidia Tegra 3 si mohou z Google Play stáhnout další libůstku v podobě hry Renaissance Blood. Titul dříve vznikal pod názvem Da Vinci, ale autoři se jej nakonec rozhodli přejmenovat. Jedná se o akční FPS hru netradičně zasazenou do starověkého prostředí.

Nečekejte žádný poutavý příběh, v roli hlavního hrdiny se jen budete muset vypořádávat s hordami nepřátel, které na vás budou číhat v připravených úrovních; na pomoc budete mít slušný arzenál zbraní a různé bonusové předměty. Stejně jako jiné THD tituly, i Renaissance Blood plně využívá všech vlastností čipu NVidia Tegra 3 (quad-core + 1, 12-core GPU). Plná verze je k dispozici za 83 Kč.

-

Hru je možné spustit na telefonu HTC One X a tabletech Acer Iconia Tab A500/501, Dell Streak 7, Asus EEE Pad Transformer + Pad TF300 či Lenovo Ideapad K1.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments