Domů » Bleskovky » Vyšla hra Renaissance Blood THD pro zařízení s Tegrou 3

Vyšla hra Renaissance Blood THD pro zařízení s Tegrou 3

Majitelé zařízení s čipem NVidia Tegra 3 si mohou z Google Play stáhnout další libůstku v podobě hry Renaissance Blood. Titul dříve vznikal pod názvem Da Vinci, ale autoři se jej nakonec rozhodli přejmenovat. Jedná se o akční FPS hru netradičně zasazenou do starověkého prostředí.

Renaissance Blood THD

Nečekejte žádný poutavý příběh, v roli hlavního hrdiny se jen budete muset vypořádávat s hordami nepřátel, které na vás budou číhat v připravených úrovních; na pomoc budete mít slušný arzenál zbraní a různé bonusové předměty. Stejně jako jiné THD tituly, i Renaissance Blood plně využívá všech vlastností čipu NVidia Tegra 3 (quad-core + 1, 12-core GPU). Plná verze je k dispozici za 83 Kč.

-

Hru je možné spustit na telefonu HTC One X a tabletech Acer Iconia Tab A500/501, Dell Streak 7, Asus EEE Pad Transformer + Pad TF300 či Lenovo Ideapad K1.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Dalsia bezducha strielacka. Pekny obal bez obsahu. Aspon podla videa. Nuda…

  2. mrvastano (neregistrovaný)

    Cakal som od toho viac.presne ako pises bezducha hra…len behas a strielas:))mohli spravit dobry dej a bol by to pecka…mam to este nahodene,ale pojde to prec,he

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).