Domů » Bleskovky » Vylepšený Huawei Ascend Mate 7 Gold míří na český trh: 3 GB RAM a hybridní slot na dvě SIM

Vylepšený Huawei Ascend Mate 7 Gold míří na český trh: 3 GB RAM a hybridní slot na dvě SIM

Huawei uvede 20. prosince na český trh vylepšenou zlatou verze smartphonu Ascend Mate7 Gold (recenze), která oproti standardní verzi disponuje 3 GB operační paměti RAM, 32 GB interní paměti a podporou dvou SIM karet v hybridním systému, kdy má uživatel možnost volby buď druhé SIM nebo microSD karty).

Novinka bude dostupný u všech velkých online prodejců a ve volné distribuci za doporučenou maloobchodní cenu 15 590 Kč včetně DPH. Novinku pro vás v redakci začínáme testovat, takže se v následující době můžete těšit na článek s našimi dojmy.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

11 komentářů

 1. longi (neregistrovaný)

  Bez podpory českých frekvencí LTE zatraceně drahý mobil

 2. Igor (neregistrovaný)

  Ale veď to je HTC One, nie Huawei. Ešte aj SW tak vyzerá..

 3. wtf (neregistrovaný)

  Okopirovany dizajn z HTC, je to činska sr***a huawei a este aj ta cena. Fakt nechapem tu cenu, ked ich investicia do vyvoja = 0

 4. zipiik (neregistrovaný)

  15 a pul koliku za Cinana bez LTE na 800/900MHz? Tomu rikam kauf roku. Nechapu dnesni modu nadsenych recenzi cinskych telefonu. Chapu, kdyz je nekdo individualne doveze z Ciny, neplati clo a DPH, ale pri koupi v CR s 2 letou zarukou uz zas tak vyhodne neni.

 5. colombo (neregistrovaný)

  Mě by zajímalo kdy se konečně redakce vymáčkne a napíše ten slibovaný článek s jejich dojmy.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).