Domů » Bleskovky » Výkonný LG Optimus G Pro se v České republice nebude prodávat

Výkonný LG Optimus G Pro se v České republice nebude prodávat

Model LG Optimus G Pro dostal při představení převážně kladná hodnocení. Na první pohled se velmi podobá Samsungu Galaxy Note II, ale přináší řadu vylepšení. Například lepší displej, zpracování a design, což je samozřejmě subjektivní hodnocení, ale v ruce působí příjemnějším a hodnotnějším dojmem. Očekávání byla slušná, ale LG je rychle schladilo. Dostupnost telefonu byla dlouho omezená na domácí trh a později se dostal do Spojených Států. Zároveň byl Optimus G Pro přeplněn softwarem výrobce, který nebyl vždy odladěný, jak by se slušelo. Zprávy v posledních týdnech ukazovaly, že se blýská na lepší časy a telefon by se mohl dostat na další trhy v Evropě, včetně našeho.

Serveru LGMania.cz se podařilo získat informaci, že telefon u nás dostupný nebude. Víme, že Optimus G Pro prošel testováním a jeho uvedení na trh se zvažovalo. Váhalo se však tak dlouho, že se přiblížilo představení další generace Samsung Galaxy Note a vedle něj by Optimus G Pro pravděpodobně neobstál. LG tak bude všechny síly soustředit na plánovaný top model – LG G2. Ten by měl být dostupný na našem trhu a již probíhá jeho testování. Bližší informace o dostupnosti však nemáme a doufáme, že se nebude opakovat situace s modelem Optimus G, který se k nám dostával půl roku.

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Tak se budeme těšit alespoň na G2 :-) Snad ho brzy pustí do prodeje.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).