Domů » Bleskovky » Vyhlášení soutěže: Smartphone Nokia Lumia 900 získává…

Vyhlášení soutěže: Smartphone Nokia Lumia 900 získává…

Od 17. července jste na SmartManii mohli soutěžit o modrou variantu výkonného smartphonu Nokia Lumia 900. Zúčastnit se mohl každý, kdo správně odpověděl na tři jednoduché otázky a pak už jen stačilo počkat, zda se štěstí usměje právě na vás. Celkem dorazilo 3476 správných odpovědí, ale vyhrát může jen jeden.

Nokii Lumia 900 získává Michael Poláček z Jablonce nad Nisou, kterému gratulujeme a doufáme, že mu výhra udělá radost. Ještě doplníme, že Michaelova odpověď dorazila jako 2264. v pořadí a právě tohle číslo nám generátor na adrese Random.org vybral jako vítězné. Výhru do soutěže věnovala Nokia České republika.

A že jste nevyhráli zrovna vy? Nezoufejte. Už od příštího týdne si na SmartManii zahrajeme o Samsung Galaxy S III, tak nás nezapomeňte sledovat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

18 komentářů

 1. Miroslav Havlíček

  Gratuluji a tiše závidím.

 2. Už jsem ho viděl ve svých rukou. :D Gratuluju a ať dlouho slouží.

  • doufam, ze to bylo ironicke prani :D

   zrovna vcera jsem byl v jednom shopou a nokii tam meli celej stul na reklamace, vcetne 2 mojich :/, hadam, ze sami mlokie cuchaj konec vyrobce a stahujou se domu :D

 3. a zrovna modrá.. zkusim zasoutezit o sgs3 a pak ho vymenim za lumii :-)

 4. Matěj Nosál (neregistrovaný)

  A jdu brečet do kouta, opravdu jsem si věřil. :( Zkusím to Galaxy S3 a kdyžtak prodám a koupím Lumii…

 5. Jsem si myslel že vyzkouším WP, tak zase nic :d

 6. Abych řekl pravdu, osobně jsem tomu nevěřil ze bych mohl vyhrát. Však se hrálo o jeden stroj. Byt možnost dát do soutěže vic kusů i klidně jiných značek, bylo by to o něčem jiným.

 7. Adam Dvořák (neregistrovaný)

  Chtěl bych se zeptat na správné odpovědi :) Bylo to jednoduché, ale jaká je ta oficiální barva? A aktualizace byla Tango, že ano?

 8. Gratuluji vyherci.

 9. Takisto gratulujem.

 10. Gratuluju, snad vyhrál ten správný člověk který si telefon užije.

 11. Matfis (neregistrovaný)

  Gratuluji a těším se na další soutěže!

 12. Michael322 (neregistrovaný)

  Teda takhle na té fotce spolu s tou flashkou ta Lumie vypadá božsky :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).