Domů » Články » Vyberte nové Samsung Galaxy Watch za akční cenu!

Vyberte nové Samsung Galaxy Watch za akční cenu!

Samsung Galaxy Watch se stanou nedílnou součástí vašeho tréninku i denních aktivit. Nabídnou vám ty nejmodernější fitness funkce, technologické vychytávky a krásný design. Vybrané modely nyní zakoupíte až o 1 000 Kč levněji! V Mobil Pohotovosti navíc můžete své současné hodinky prodat a získat nový model za jedinečnou cenu.

Samsung Galaxy Watch Active jsou ideální pro nadšence aktivního životního stylu, zdravého pohybu, vyvážené stravy a kvalitního. Oblíbí si je ale i ti, kteří chtějí své (zlo)zvyky změnit. Navíc jsou skvěle variabilním designovým doplňkem. Díky pestré paletě barevných provedení řemínků a možnosti měnit vzhled ciferníku se budou skvěle hodit na každou příležitost.

1080 1080 watch 3990

Samsung Galaxy Watch 42mm působí jako klasické hodinky, uvnitř ovšem najdete spoustu vychytávek. Plánování schůzek, poslech oblíbeného playlistu, plavání? Není problém. S elegantním vzhledem si hodinky navíc můžete vzít třeba i do divadla. Díky barevnému provedení pro ženy i muže hodinky zaujmou opravdu každého.

Samsung Galaxy Watch 46mm jsou pro každého gentlemana s touhou po inovacích. Na přehledném Super AMOLED displeji si prohlédnete všechny notifikace, naplánujete si schůzky a v posilovně zapracujete na své kondičce. Hodinky také nabízejí 4 GB úložiště, které pojme stovky hudebních souborů.

galaxy watch 46

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 46mm budou vaše za lákavých 6 290 Kč (běžná cena je 6 990 Kč).

V Mobil Pohotovosti je nyní doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč. Pohodlně tak můžete nakoupit z domova.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.