Domů » Bleskovky » Výbava Redmi Note 11 se odhaluje, dočkáme se bleskurychlého nabíjení

Výbava Redmi Note 11 se odhaluje, dočkáme se bleskurychlého nabíjení

Už za pár dní má firma Redmi, dceřiná společnost Xiaomi, oficiálně představit nové smartphony z řady Note 11. Minulý týden nás čínský gigant navnadil zveřejněným plakátem, který poodhaloval především podobu chystané řady. Tentokrát se Redmi pochlubilo jedním prvkem výbavy, na který měli fanoušci eminentní zálusk.

redmi note 11 3
Podobu Redmi poodhalilo už minulý týden

Tím je rychlé 120W nabíjení HyperCharge, které Xiaomi nedávno nasadilo ve smartphonu Xiaomi 11T Pro. Stejná by měla být i použitá technologie dvou separátních baterií, které se dobíjejí současně. Pokud Redmi toto nabíjení ve smartphonu, který spadá do střední třídy, skutečně využije, může konkurenci vypálit rybník.

Dostane se 120W nabíjení i do nižších cenových kategorií?

Mezi další známé specifikace patří 120Hz AMOLED displej s miniaturním výřezem pro selfie kameru, 3,5mm audio konektor, stereo reproduktory s puncem JBL, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 či NFC. Redmi Note 11 by měl dorazit ve třech variantách – základní model doplní verze Pro a údajně i Pro Plus, jež bude pravděpodobně disponovat zmíněným rychlým 120W nabíjením.

redmi note 11 teaser charging jp
Plakát upozorňující na 120W nabíjení zveřejněný na síti Weibo

Redmi má modelovou řadu Note 11 odhalit už za pár dní, konkrétně 28. října. Ohledně ceny či dostupnosti prozatím žádné informace nemáme.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

4 komentářů

  1. Ten rám podle iPhonu😂

  2. Na 120W nabijeni sere pes…kdyby radsi konecne pustili do stredni tridy bezdratove nabijeni…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).