Výbava Redmi Note 11 se odhaluje, dočkáme se bleskurychlého nabíjení

redmi note 11 3

Už za pár dní má firma Redmi, dceřiná společnost Xiaomi, oficiálně představit nové smartphony z řady Note 11. Minulý týden nás čínský gigant navnadil zveřejněným plakátem, který poodhaloval především podobu chystané řady. Tentokrát se Redmi pochlubilo jedním prvkem výbavy, na který měli fanoušci eminentní zálusk.

Tím je rychlé 120W nabíjení HyperCharge, které Xiaomi nedávno nasadilo ve smartphonu Xiaomi 11T Pro. Stejná by měla být i použitá technologie dvou separátních baterií, které se dobíjejí současně. Pokud Redmi toto nabíjení ve smartphonu, který spadá do střední třídy, skutečně využije, může konkurenci vypálit rybník.

Dostane se 120W nabíjení i do nižších cenových kategorií?

Mezi další známé specifikace patří 120Hz AMOLED displej s miniaturním výřezem pro selfie kameru, 3,5mm audio konektor, stereo reproduktory s puncem JBL, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 či NFC. Redmi Note 11 by měl dorazit ve třech variantách – základní model doplní verze Pro a údajně i Pro Plus, jež bude pravděpodobně disponovat zmíněným rychlým 120W nabíjením.

redmi note 11 teaser charging jp
Plakát upozorňující na 120W nabíjení zveřejněný na síti Weibo

Redmi má modelovou řadu Note 11 odhalit už za pár dní, konkrétně 28. října. Ohledně ceny či dostupnosti prozatím žádné informace nemáme.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku