Domů » Bleskovky » Vtipný přešlap Huawei: místo oficiálního snímku se na vánočním přání objevil render od fanouška

Vtipný přešlap Huawei: místo oficiálního snímku se na vánočním přání objevil render od fanouška

Ben Geskin, v technologickém světě osoba známá jako spolehlivý zdroj informací, si může připsat jeden zajímavý a celkem úsměvný úspěch. Před několika měsíci z tehdy dostupných informací vytvořil render smartphonu Huawei Mate 30 Pro. Na něm byl displej s minimálními rámečky, průstřelem pro přední fotoaparát a zadní fotoaparáty poskládané do kruhu. Při porovnání s realitou se v některých věcech trefil, v jiných naopak trochu ustřelil.

Huawei render
V grafice na oficiálním instagramovém účtu Huawei se objevil fanouškovský render telefonu :-)

Zajímavé ovšem je, že i přes to, že oficiální podobu už nějaký ten pátek známe, se Huawei rozhodl pro překvapivý krok. Ve svém vánočním přání na Twitteru sdílel koláž, kdy pod stromeček umístil nikoli skutečnou podobu Mate 30 Pro, ale právě rendery od Geskina. Ten se s tím samozřejmě nezapomněl pochlubit. S největší pravděpodobností se jednalo o chybu, jelikož čínský technologický gigant původní příspěvek po několika hodinách odstranil.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. graphic design is our passion.

  2. Kreativita číňanů…. ah, abychom se nedotkli vrchní huaovce xzeita, tak se huawei inspiroval :-D

    • Spís se někdo dotnul tebe někde na hlavičce kladivem. Už jsem psal mnohokrát, že nejsem příznivce konkrétní značky a jeslti budu mít v kapse Samsung, Huawei, Sony, LG, nebo Xiaomi a další je mi jedno. Vybírám si podle toho, kdo mi v danou dobu nabídne nejvíc. Naposledy Huawei.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).