Domů » Bleskovky » Všechny díly populární série Zaklínač nyní pořídíte s výraznou slevou

Všechny díly populární série Zaklínač nyní pořídíte s výraznou slevou

Zdá se to skoro jako včera, ale právě uběhlo pět let od vydání jedné z nejlepších her v historii, RPG Zaklínač 3. Při této příležitosti platformy Steam a GOG nabízejí na všechny hry série výrazné slevy. Akce potrvá do pondělí.

Witcher 3 Geralt

Například zmíněný třetí díl stojí na obou platformách 9 eur (něco přes 240 korun), přičemž normálně je to 30 eur (přes 800 Kč), ještě výhodnější je však jeho edice Game of the Year, která zahrnuje dva datadisky O víně a krvi a Srdce z kamene a je k mání pouze za 15 eur (něco přes 400 Kč) – zde tak ušetříte téměř tisíc korun.

A první dva díly jsou doslova za hubičku, stojí v přepočtu jen pár desetikorun (navíc jde o vylepšené verze). Kromě toho jsou zlevněny i karetní odbočky Thronebreaker: The Witcher Tales a The Witcher: Adventure Game, které se nabízejí v přepočtu zhruba za 270, resp. 40 korun.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

2 komentářů

  1. Tomáš Pazdera

    Epic store má GOTY verzi za 15€ už od minulého týdne a k tomu rozdává 10€ poukazy. Čili ji můžete mít za 5€, což je v přepočtu necelých 140 Kč. Není zač.

    • Bohužel tohle už pár dní není možné. Polákům se to nelíbilo a tak snížili cenu o jeden cent na 14.98, aby už nešel slevový kód používat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).