Domů » Články » Vlastní tapeta ve Start menu

Vlastní tapeta ve Start menu

Vlastní tapeta

Do nabídky Start (menu telefonu) lze ve WM2002 a 2003 velmi jednoduše přidat vlastní pozadí. Stačí k tomu pouze vytvořit obrázek ve formátu GIF, který musí mít velikost 176x180px. Soubor nakopírujte do telefonu do \Storage (IPSM) např. do složky StartImg (vytvořte si libovolnou).

Poté spusťte editor registru a jděte na klíč \HKEY_LOCAL_MACHINE\ Software\Microsoft\Shell\Rai\:MSStart a zde vytvořte nový String s názvem BKBitmapFile a zadejte do něj cestu k vašemu obrázku (\Storage\StartImg\start.gif). Potom už jen vypněte a znovu zapněte telefon a nová tapetka v menu je na světě.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. Neco si musel nastavit spatne, me to chodilo bez problemu

  2. máš to tam napsané, spustíš si nějaký editor registrů a v něm jdeš na zadaný klíč

  3. nechapu ztoho navodu vubec nic.Nemohl bys mi to prosim vysvetlit jak nejake lopate?

  4. A co na tom nechapes? Myslim ze je to napsane tak, aby to pochopili i novacci. Jednoduse si priprav vlastni obrazek, dale si stahni nejaky editor registru (v Download sekci je jich nekolik, staci hledat). V nem jdi na zadanou adresu HKEY_LOCAL…. a tam proved upravu popsanou v navodu. Pak uz jen restartujes a je to

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).