Vlastní tapeta ve Start menu

Vlastní tapeta

Do nabídky Start (menu telefonu) lze ve WM2002 a 2003 velmi jednoduše přidat vlastní pozadí. Stačí k tomu pouze vytvořit obrázek ve formátu GIF, který musí mít velikost 176x180px. Soubor nakopírujte do telefonu do \\Storage (IPSM) např. do složky StartImg (vytvořte si libovolnou).

Poté spusťte editor registru a jděte na klíč \\HKEY_LOCAL_MACHINE\\ Software\\Microsoft\\Shell\\Rai\\:MSStart a zde vytvořte nový String s názvem BKBitmapFile a zadejte do něj cestu k vašemu obrázku (\\Storage\\StartImg\\start.gif). Potom už jen vypněte a znovu zapněte telefon a nová tapetka v menu je na světě.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  Neco si musel nastavit spatne, me to chodilo bez problemu

 2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  máš to tam napsané, spustíš si nějaký editor registrů a v něm jdeš na zadaný klíč

 3. davidvojtus (neregistrovaný)

  nechapu ztoho navodu vubec nic.Nemohl bys mi to prosim vysvetlit jak nejake lopate?

 4. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  A co na tom nechapes? Myslim ze je to napsane tak, aby to pochopili i novacci. Jednoduse si priprav vlastni obrazek, dale si stahni nejaky editor registru (v Download sekci je jich nekolik, staci hledat). V nem jdi na zadanou adresu HKEY_LOCAL…. a tam proved upravu popsanou v navodu. Pak uz jen restartujes a je to

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *